Zápal močových ciest

Príspevok v téme: Zápal močových ciest
grace

Za posledný polrok mám tento zápal už 5 krát a sama neviem co robim zle, vsetky rady dodrziavam, ale zda sa mi ze zakazdym sa to objavi asi 2 dni po pohlavnom styku (nie po kazdom)bola som liecena bismoralom antibiotikami raz to preslo aj same od seba, ale je to nepredstavitelne neprijemne a najma to, ze neviem kedy ma to zase chyti:(
mate niekto nejake skusenosti alebo typy a postrehy?alebo nejake linky na dobre stranky... ?

cicilka

su to zivocisne enzymy, samozrejme ze enzymy sa daju ziskat aj zo stravy ale urcite nie v takom mnozstve ake by telo potrebovalo, ked sa potrebuje dostat zo zdravotnych problemov.

Helus

A LEXANDR a idem vyskusat,tvoj receptik z jablckom.Nemam uplne zapal,ale citim to.Som v prechode,vnoci horko,tak sa odkopem,a zaspim,a zobudim sa,ze je mi zima.Tak urologicky caj si musim kupit,a toto s jablckom pokombinujem.

BeFree7

na mykozu priamo nie, ale obsahuje enzymy, ktore pri takychto problemoch dokazu velmi rychlo zacat ucinkovat a dostat ta z nej :)

Romanka25

Lucia lenze mam pocit, ze on je na predpis nie? zda sa mi ze nieco taketo som aj ja v minulosti brala a neuspesne. Ono kazdy organizmus je ine, kazdy musi asi sam vyskusat co mu sadne.

Lucia5566

Ahojte, ja som posledných x-rokov dosť neúspešne bojovala s kolotočom zápalov močových ciest. Zakaždým ma odbili s antibiotikami, tak som hľadala info sama. Nie je možné, aby som tak často brala ATB a zápaly sa vždy vrátili po dvoch, troch mesiacoch. Imunologicka mi dala urovaxom a baby môžem len odporúčať. Mala som ho tri mesiace a potom pauza a ešte jedno balenie. Mala som medzitým jeden zápal ako som ho brala, ale už aj ten bol taky mierny a akoby kratší. Zatiaľ mám pokoj. Dokonca som bola aj v aquaparku a bez následkov, čo je u mňa naozaj úspech.

cicilka

Sassia912 ale takych zien je coraz viac, ktore si neuvedomuju ako zle je na tom ich imunita a mnohokrat maju pocit, ze sa snazia ju zlepsit a pritom ju len viac nicia. Myslim, ze velmi malo vieme o takychto veciach :/

ZemanuelaZ

to ti verim ;) tiez som si tym presla a nie raz. A ten pocit, ked sa clovek konecne citi dobry plny energie je na nezaplatenie. Nemam rada ked silou mocou chcu problemy prechodit, odkladaju ich na vedlajsiu kolaj :(

Sassia912

ZemanuelaZ nevies si predstavit aka som ja rada, ze som to zacala riesit a neodkladala som to. Konecne sa citim dobre :) uz zacinam byt vo svojej kozi. Cicilka v takom omyle sme zili viacere, ale podstatne je, ze sa nam zacali oci otvarat a zacali sme sa na svoje zdravotne problemy pozerat pre tak ake su..