uz nevladzem..pomozte mi s tym prestat... (ziarlivost)

Príspevok v téme: uz nevladzem..pomozte mi s tym prestat... (ziarlivost)
envy

takto to dalej nejde...snazim sa, ale nedari sa mi..ide o moju ziarlivost(?), precitlivenost(?)...dnes sme boli s priatelom v kine, stali v rade na listky a zrazu sa stretol s kamaratom a jeho frajerkou a zacali sa rozpravat. ja som ostala stat v rade, nevedela som ci mam cakat dalej na listky (bol strasne dlhy rad) alebo ist za nim..ostala som v rade a bola nnho nastvana.."hanbi sa za mna?" "to mu nestojim za to, aby ma predstavil? ved jeho kamarat tam ma tiez frajerku!".. o chvilu sa rozlucili a ja som sa snazila sa tvarit, ze je vsetko OK, ale stale sa ma pytal , co sa deje, asi to na mne videl..po kine ma hodil hned domov, na co ja som sa asi urazila, neviem, bola som sklamana, ze sme este spolu dakam nesli, ale bol unaveny po celom dni v praci..pred nasim domom som to uz nevydrzala a povedela vsetko..a priatel ze ved sa nic nestalo, ze to bol len kamarat s kamaratkou, a ze je unaveny, ze si ani nemyslel, ze tento tyzden my dvaja budeme spolu(ma vela prace) a zatial sme spolu kazdy den aspon chvilku..viem, ze ma lubi a aj ja jeho milujem, a viem, ze sa stale snazi, aby som bola stastna, ale CO MAM, SAKRA, SO SEBOU UROBIT, aby som nikomu mojimi predstavami, fantaziami a ziarlenim nestrpcovala zivot? viem, ze to, co som dnes urobila, bolo hlupe, detinske, ze ani jedna moja kamoska by sa nad tym ani nepovzniesla....sibe mi nacisto.namiesto toho, aby som si vstupila do svedomia a pokusila sa so sebou daco spravit, otravujem s tym vas...len som od vas chcela pocut, ze to nejako zvladnem a uz nebudem vyvadzat..len mi poradte, co si v takej chvili mam povedat, aby tie sproste nalady a stavy sa neobjavili, ked predsa o nic neslo..som vyrobila dnes problem z nicoho...zelam vam krasny vecer

Chester

Ahoj envy.Ako si pisala,siel som tu a precital si to.Neviem co Ti mam poradit,ale ja si myslim,ze to co si napisala,ze si si myslela,ze Ta necel predstavit,ze sa za Teba hanbi nie je pravda.Je to ako aj moj problem-namyslanie.Proste nieco sa nestalo podla Teba a uz je zle.Ja som to tiez robil.Nieco nebolo ako by som to ja spravil na jej mieste a uz som sa nahneval a vycital.A viedlo to j tomu,ze je koniec :-( Velmi trpim,trpim,boli ma to...Ak neces skoncit na dne ako ja,musis si uvedomit kym je cas.Miluje Ta,ty jeho tak nevyvadzaj.Prosim Ta o to.Prezivam teraz svoje :-(

envy

preboha...precitala som si to po sebe a zistila, ze asi nie som normalna ...neviem, ci sa mam smiat alebo plakat...radsej si idem hend teraz vstupit do svedomia