Únava

Príspevok v téme: Únava
TrebaHladat

Dobrý deň, mám otázku na môj zdravotný stav. Poslednú dobu pozorujem stále zväčšujúcu sa únavu. Spojenú s bolesťami hlavy a občas i celkovou nepohodou. Pozorujem to už dlhšiu dobu no neprikladal som tomu význam až keď to začalo ovplivnovať môj život. Skúšam už aj vitamíny. Ako E či E. No nepomohlo. Na chvilku pomôže len kofeín.

Ivka 1

Poznať svoj krvný obraz je veľmi dôležité.Únava môže mať viacero príčin.
V prvom rade je nutné vylúčiť anémiu.
Potom nám môžu chýbať vitamíny,minerálne látky a stopové prvky v tele. Dôležité je aj pozitívne
myslenie. Vitamíny z lekárne vyrobené
z prírodných zdrojov ale chemickým spôsobom obsahujú veľa chemických konzervantov a farbív a majú malú absorbovateľnosť.Telo dokáže z nich využiť iba 10 % a ostatné sa vylúči močom, stolicou.

usiko

hej, kocky maju prevdu, spravit krvne testy...unavu moze sposobovat aj premnozenie kvasiniek v organizma, zapal v tele, zahnisane mandle.....a pesimizmus....

kitti

Ja mam tiez taky problem,nevladzem.Beriem uz vselijake vitaminy,minerali.Ale podla u mna je problem ta psychyka.Som dost vycerpana.Vela som mala toho aj v praci.Malo odpocinku.Ja som to zo zaciatku nebrala vazne,ale teraz ma to dostalo.Dufam,ze viac opdpocinku,nejake vitaminy ako MAGNE B-6,CENTRUM.. mi ako tak pomozu.

Ivka 1

TrebaHladat na únavu či už spôsobenú zlým krvným obrazom alebo stresového pôvodu pomáha užívanie včelieho peľu /dražé/. Dodá Ti energie toľko,že ju budeš môcť rozdávať. Ak budeš chcieť
vedieť viac, napíš mi na mailovú adresu.

panika

inak preco akurat E /D ? Su to vitaminy rozpustne v tukoch a telo ich nadbytok nevie vylucit. Najjednoduchsie je zajst k vseobecnej lekarke a dat si urobit napr. preventivku (hlavne krvny obraz). Tam sa dozvies viac a ked nie, poslôe ta dalej, Tak vela stastia, ale hlavne chod k lekarovi

jamka

ahoj, skús zájsť za lekárom a daj si spraviť krvné testy, asi máš málo železa a to narobí veľké starosti, viem z vlastnej skúsenosti. aj mňa premáhala únava, myslela som si, že je to zo školy, bolela ma hlava, bola som nevrlá ... teraz je to v celku fajn. alebo si v lekárni kúp železo, myslím, že sú to vitamíny "B" ...

ryba60

Nesahaj na doplnky,ale prehodnoť najskor svoje -JA. Ak je to psychickeho povodu, tak po zisteni co ti vyvolava nepohodu, nepokoj a potlacaní zdroja nepokoja dojde k ulave a ustupu tazkosti. Skus sa zamysliet na pricine nepohody. Psychicky problem Ti doplnky nevyliečia,len Ti mozu pomoct s jeho potlacanim.Nie som proti doplnkom, ale poloz si otazku KTORÝ ??? Ked si pozries doplnky na internete tak ich najdes desiatky a teraz ktory je ten pravý? Ten pravy bude asi psychicky problem a ten nie je v ziadnej tabletke.Psychyku ovlivnuje nedostatok mineraol,vitaminov a ine, ale ktory je ten pravý, najdes az ked si pozries to svoje JA.