Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zastavenie menzesu pomocou HAK 2x za sebou..neuskodi mi to?

lucinkaa

mojenko ja mam Yadine tiez kludne mozez brat nepretrzite..len riziko je ze to spinenie sa moze vyskytnut...prijemnu chatu

envy

v pribalovom letaku Yadine je napisane , ze moze vynechat pauzu na menzes a pokracovat ako dlho chce, az kym nebude balenie prazdne

MICINKA

ale ved min.mesiac v pohode ,nespinila som.
len ja mam posl.2 tabl.
a v pondelok uz odchadzam...tak nestihnem ist k dr.
no hadam mi to neuskodi.

usiko

MICINKA, myslim, ze pri Yadine sa to nemoze tak robit, ze jedine Jeanine je HAK urcena na nepretrzite branie az 6 po sebe nasledujucich blistrov.....ak to bude skusat s Yadine, je pravdepodobne, ze zacnes spinit skor ako doberies blister, prave vtedy, ked nechces...radsej si daj vypisat Norethisteron, zacnes myslim 3. den pred ocakavanou menzes 2x1, a beries pocas celeho obdobia, co menzes nechces mat....ale Yadine rdsej neber bez prestavky...

envy

ja mam yadine tiez, tiez som predlzovala, ale mi z tych hormonov uz zacalo sibat a stale som sa rozplakala kvoli kravine :)
myslim, ze max tri mesiace by sa mali predlzovat, tak by to malo byt ok, ale nerob to moc casto..uzi si chatu :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.