Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aknecolor

pentium

veronika,idem teraz prec,vratim sa az zajtra poobede asi okolo piatej dovtedy mi prosim ta odpis....diki:-)))maj sa zatial krasne:-))

veronika

no ide o to ze je dobre najskor pory rozsirit napriklad naparovanim ..potom ich vycistit a potom zasa stiahnut...lebo ked ich mas upchate a su stale stiahnute tak to mozes cakat na bozi zasah akurat...rozsirit vycistit stiahnut...po vycisteni mozes potriet citronom to pory stahuje

smollla

A ešte som zabudla na ti strašidelné poníženia z každej, z každučkej strany, hlavne od vlastnej mami. Viem, mala pravdu, no ja som už nemala silu a keď sa mi to vráti tak mi určite pukne srde od bolesti....

pentium

veroniak:a newies co robi aknekolor s porami???ci ich rozsiruje,alebo zuzuje???a co je lepsie pri akne???mat zuzene pory ci rozsirene???

pentium

smollla,ked vysadis tie tabletky sku si urobit kazdy tyzden piling,uzivaj zinok v tabletach kazdy den,a ked to zacne vyskusaj urinoterapiu....mne pomaha...

smollla

Ahojte,
neviete my vysvetliť, prečo sa niekomu vytvára akne a niekomu nie? Väčšinou čo poznám baby v mojom okolí tento problém nemajú, ale je na druhej strane pravde že berú antikoncepciu. Ja som mala strašidelné akné - teraz mi zostali strašne jazvy, a mám veľký strach, čo sa stane ak vysadím tabletky, ktoré beriem na akne. Čo ak sa mi to vráti??? Veď som vypadala ako keby som mala rakovinu tváre - sama hrča, všetko červené, to nebola tvár, ale znetvorený psycht.

pentium

no ja pouzivam aj urinoterapiu,aj zinok(kazdy den do seba natlacim:-DDD 3x 15mg zinku,a uz to robim asi 3mesiace)mal som doteraz celkom fajn plet,ale teraz akoby sa mi to vratilo s5,mozno aj od toho ze tie sviatky boli,a jedol som dost cokolad a sladkosti a aj kofoly,ale dufam ze sa toho akné coskoro zbavim,ty sa s tym ako popasuvas???

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aknecolor - Fórum - ZDRAVIE.sk