NUTROLIN - B

Príspevok v téme: NUTROLIN - B
uf

Moja dcera 12 r.ma anke a je obezna....ma postvu tvare jablka(chude hohy a gulate brusko)155/58.na stravu davame pozor,ale asi jej zle spaluje..neviem...ako jej mam poradit tak som jej zacala davat uz treti tyzden 1x/denne NUTROLIN B na rovnovahu v traviacom trakte a hlavne to obsahuje Laktobacilus.mate s Nutrolinom B skusenosti?(lekarke sa nezda moc obezna,vraj z toho vyrastie)poradte mi co s bruskom?

uf

no na dietu ani nemyslim,zeleninu papa samozrejme ked je v kurze a ovocie ma kazdy den,aspom jablko,hrozno,..nie na noc viem ze ovocie sa tazsie stravi a kysne v bruchu ...pa a dik

tichý pozorovateľ

neviem presne na čo má tvoja dcéra alergiu,ale ak može jesť zeleninu,tak jej ju dávaj,hlavne surovú,ovocia nech papá trošku menej ,lebo obsahuje cukor,určite jej netýraj dratickými diétami,pretože má 12rokov,a je ešte vo vývine,tak s tou genetikou to je fakt pravda,moja svokra je tiež pevnejšia

uf

no ked som bola u lekarky,tak som jej to nacrtla,ved ju videla,ale nezdala sa je "tlsta"..jednoducho ma gulate brusko,dceru to tak(na stastie)zatial netrapi ako mna...aj ked urcite by chcela byt chuda,ale ma to aj geneticky dane po svokre...

tichý pozorovateľ

moja dcéra má tiež alergiu,ale naštastie može športovať,no nezávidím ti tvoju situáciu,skús sa pediatričky popítat na neakého odborníka na výživu,možno by ti vedel poradiť ohladom tvojej dcérky

uf

nie,nesportuje,lebo ma alergiu - ziadnu fyzicku namahu pri ktorej sa len trochu zvysi jej teplota tela,a je oslobodena od T.V. no aj napriek tomu nezabranim jej neustalemu pohybu,casto korculuje,bicykluje ..doma neposedi,strasne pomaly konzumuje...aj to moze byt chyba..aso 40 min. dva tenke krajice chleba..myslim,ze kym to zje znova vyhladne..ked ide von tak sa naje - nie moc ,jej porcie su priemerne..ziadne kopy..vonku vydrzi aj 4-5 hod.bez jedla,len o mineralke, ked pride nedovolim ziadne tazke - syte jedlo aj ked je vyhladovana..max.2 krajice tmaveho chleba..zboznuje rajciny tie ma kazdy den...