prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

robo:)))))

Nuz viem ako ti je... uplne ti rozumiem. Je to des, bez lasky by to bolo jednoduchsie. Ja sa tiez uz nikdy nezamilujem, nedokazem sa na niekoho spolahnut. Je to peklo ked si myslis ze mas pri sebe oporu a pritom to je uplny opak. V zivote sa treba spliehat len sam na seba. Hore hlavu, bude lepsie, kazdemu sa to zle raz vrati, tak ako mne, a vela inym. Neboj, stretnes toho, kto ta bude brat taku aka si a milovat ta preto. Ja musim este dlho trpiet, ale snad si tu dan vyberiem a snad budem aj ja milovany. Ale teraz musim trpiet za vsetko to zle...

SHAKTI

depka...mne sa vobec nemusis ospravedlnovat-ty mi ublizit uz nemozes ani nikto ini..lebo vam to jednoducho nedovolim..

este nieco...kedysi som bola presne ako ty..presne..mozno aj preto mi je z teba tak zle-neber to osobne,lebo vidim seba pred rokmi,tiez som sa citila ako ty a este navyse presne ako ty,som si myslela ze mne svet a ludia najviac ublizili, bolo vo mne strasne vela hnevu,nenavisti,ovela viac zla ako je v tebe-nerada na to spominam,ale ja som mala dovod,sakramentsky dovod a ty ho nemas-to co sa deje tebe su iba omrvinky..preto ma tak series!
citila som sa ublizena a tak som ublizovala vsetkym okolo a hlavne tym ktori ma lubili-tak ako ty(mama ta prisla vecer prikryt..to je znak lasky ale ty ho nevidis!!)..vies,niekomu kto ma velmi lubil som vtedy neskutocne ublizovala a stratila ho navzdy..do smrti si to budem vycitat..
spamataj sa kym je este cas..dobre ti radim!
Ked nedokazes vnimat lasku okolo seba-taku lasku ako tu spominala Ethel-kazdy nej mame vokol seba tolko vela ibaze ludia,tak ako ty ju nevidia!! tak nikdy,ale nikdy nedostanes to po com tuzis-tu lasku aku chces!!
caves

krejzygrl

kazdy si zasluzi lasku, raz najdes iste tu pravu, to si mala chalanov ktori boli este uplne nevyspeli, koli nim trpis ale to prejde. nesi setci taki.

depka

Prepáčte mi!!! Fakt sa vám chcem ospravedlniť, hlavne SHAKTI, posledné dva dni som bola totálne mimo, nadopovaná kadejakými liekmi a robila som poriadne kraviny. Včera som sa chcela ísť doraziť ale dopracovala som sa len do postele a bola som "mŕtva". Viem že potom ešte prišla mama a niečo sme sa rozprávali a večer ma zakryla paplónom. Až teraz som zase úplne pri sebe a je mi ľúto ako som tu vyskakovala a zo všetkého si robila prču. Viem, že len ľutovať nestačí ale aj tak to sem píšem. Prepáčte...

SHAKTI

jazminka tu hned vedla- Slobodna komunikacia-nazov temy-taky babinec ale aj par spravnych chlapov :-)
a nedufaj,ale tomu ver..ides na to dobre, lebo nechces ostat v tom svete,ale snazis sa z neho dostat,ty len po tom vsetkom sa musis naucit milovat samu seba,aj s chybami,nedostatkami..aj to bude nebojkaj.
a ako vravim,ked chces byt stastna musis vokol seba stastie rozdavat,aj lasku..
a zo zlej skusenosti sa pred laskou neuzatvarat-pred spanim si sama pre seba opakuj niekolkokrat-aj 50 :-) Otvaram sa laske,zasluzim si lasku,budem stastna a milovana!Verim tomu a tak sa aj stane!
Musis si to opakovat preto tolkokrat- lebo vlastne preprogramujes svoje podvedomie..ako pocitac :-) do podvedomia tiez musis ulozit iste udaje aby mohlo fungovat a bude fungovat presne tak ako ho naprogramujes!!!
Dostanes vzdy to co ocakavas!! Ked ocakavas cosi zle,stane sa..

jazmin

SHAKTI dúfam, že budeš mať pravdu, a budem naozaj šťastná, lebo to chcem, mám iba 23 rokov, život pred sebou, nechcem sa raz zobudiť ak 50 ročná starenka, sama ako prst, nahnevaná na celý svet, že prečo ja. Ale ako šťastná žena obklopená milujúcimi ľuďmi. raz mi niekto povedal, že človek keď sa narodí, iba on plače ale celý svet sa usmieva, a máme žiť tak že keď príde náš koniec, nech sa my usmievame, a celý svet nech plače. :-). Dúfam, že aj ty budeš v živote šťastná, ale verím že už si, lebo si človek s veľkým srdcom, a zaslúžiš si iba to. :-). Ináč ďakujem za pozvanie, si zlatá, a kde to vlastne máte?

SHAKTI

jazminka a jaja pozyvam vas kedykolvek do nasej Slobodnej komunikacie..a to akokeby som vas pozvala do svojej rodiny,srdca..
najdete tam skvelych,velkych ludi- ludi s tazkymi osudami,ktori sa vsak nevzdali,nepoddali osudu,ale postavili sa mu a zvitazili!!
vyplaceme sa tam,nasmejeme a tak...
takze pridte,budem sa tesit.

pre jazmin-ku..ja ta chapem moja-tiez s takym clovekom stale zijem v jednej domacnosti a predstav si ze dnes po 27 rokoch toho cloveka dokazem lubit,aj ked mi v zivote velmi ublizil...
Vies co je tvoja osobna vyhra jazmin-ka?? Ked dokazes cloveku,ktory ti v zivote najviac ublizil,odpustit!
Nemusis ho zrovna milovat,mozes ho lutovat,ale ho nenenavid..lebo nenavistou ublizis iba sebe..ale je v tebe vela sily,velky potencial a ty dievcatko,ty budes raz taka stastna,ze.. citim to!
aj depka by bola..len na to clovek musi chciet..inak sa tu mozme aj rozliat na kolomaz a nic...iba miname energiu..
depka v papieroch mas napisana-tazka faza depresie??? poznam ludi,co bojuju,aj takych co vyhrali nad ovela tazsimi psych.chorobami..a na depku sa neumiera ale na taku rakovinu ano..
lenze ty si stale myslis,ze teba zivot, Boh alebo co najviac potrestal...
ale inak sa necudujem,ze nemas nic-ani priatela,ani skolu,pracu...ked zmyslas takto negativne..

moniqa87

depka nechce pomoc ani radu ako riesit svoje problemy, ale chce aby ju vsetci lutovali... lenze for je v tom, ze ludia lutuju iba takych ludi ktori si tu lutost takto nevyzaduju... ako ludia lutujeme ludi ktori maju tazky osud, ale pritom sa mu vedia postavit a takych sucasne aj obdivujeme...