prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

depka

no nie som si istá že by som na to niekedy v budúcnosti prišla ale ktovie, keď nebudem takto rozjebaná ako teraz tak možno aj motyka vystrelí.....

aja 25

....Depka mas len momentalne blbu dobu...laska este pride ...a urcite lepsia
alebo aspon ina ako tie predchadzajuce......ahojcek ethelka

SHAKTI

jazmin..chapem..pekne od teba,obetovala si sa-tiez som to pred rokmi urobila,no u nas si to akosi nik nevazi..ale je mi to jedno..
neboj sa,normalni chlapi existuju a nie su vsetci zadani-aj pre teba sa najde..len musis verit a nezatvarat srdiecko pred laskou..oni ocka pred dobrom..dobro na svete este stale existuje aj ked je ho malo..ale prave to dobro si vytvarame my ludia sami..

SHAKTI

presne tak Ethi...
ahoj jaja :-)som rada,ze sa to aspon niekomu pacilo

depka a co akoze teraz robis??ak sa nelutujes??
Kazdy z nas sa dokaze ozrat,sfetovat alebo zabit-to dokaze kazdy blbec..
ale postavit sa,pomoct si a zit..to iba malokto..