prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

jazmin

SHAKI, ja o podnájme uvažovať momentálne ani nemôžem, vieš mám tu mamku, ktorá je naj na svete, viem že nie sú 100% rodiny, ale čo nedal Boh otcovi, 100x to dal mamke. nemôžem ju tu nechať, mám aj malú sestru, navzájom sa podporujeme v tých najťažších chvíľach, vieš otec už prestal piť, ale "rozum" sa mu nevrátil, abstinovať bude do konca života. Mamke by potom nikto nepomáhal, mám iba nás, ťažko pracuje v práci, ledva žije keď príde domov, preto robím všetko aby som jej to uľahčila, aby doma nemusela nič robiť. Keď som smutná ona ma povzbudí, ona je moja naj priateľka. Máme aj pôžičky, takže potrebujú aj časť mojej výplaty, takže sa to nedá. Ale raz keď odídem, zoberiem ju zo sebou. A budeme spolu žiť. A keby nechcela, tak jej všetko porozprávam, a viem že ho nechá. A nebude sa na staré kolená s ním trápiť. Verím, že nájdem niekoho, kto je opakom môjho otca. Preto chcem urobiť aj výšku, budem mať potom lepší plat, a z toho potom vyžijeme. Len ťažko veriť že sú aj normálny chlapi, tí normálny sú už zadaní.