prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

depka

jemine, ľudia poviem vám, že sa neoplatí napchať sa kadejakými tabletkami alebo drogami či alkoholom...no ja som teraz úplne na kašu......blé

SHAKTI

tak tak..som ani netusila ze je tak velmi mudrych ludi!!
Hovori sa aj to,ze nie iba kazde zlo ale aj psych.alebo fyz.choroba z nas robi lepsich ludi..a je to pravda..len to musia vediet ludia vyuzit -tento stav-na pochopenie..

kitti

V zivote su preto zle veci,aby sme sa z toho poucili.Kazde zlo je na nieco dobre.Stale treba hladat to dobre vo vsetkom.Sklamala si sa aj ty,ale tie skusenosti ti v zivote este dobre padnu.Na kazdeho pride rad,aby bol stastny,kazdy si najde to svoje stastie.Niekto v 15 niekto v 20,alebo v 30,ale pride.Len treba vyckat

SHAKTI

jazmin-ano zrealizovat to je velmi tazke..ale da sa to-samozrejme moze ti to tazit,komplikovat prostredie v ktorom zijes-preto by som uvazovala napr.o podnajme..tam kde budem mat pokoj..tiez nezijem vo vobec idealnom prostredi a denno-denne sa ma snazia mnohi zrazit na kolena-lebo im to tak vyhovuje-vtedy maju nado mnou moc,mozu mnou manipulovat..ibaze ja im to jednoducho nedovolim. Napr.ja sa nehadam-ale opustam toto prostredie-ked su hadky,nebudem to pocuvat,jednoducho vypnem a idem na pokojne miesto.
vela sily!!

SHAKTI

jazmin-ka ani ja som ucena z neba nespadla a nie som najmudrejsia-este sa mam a musim velmi vela ucit-aj to ako zit..mne to tiez "musel"-keby nechcel,tak nemusi..ukazat,otvorit mi oci,poriadne ma "prefackat" a tomu cloveku-resp.dvom budem do smrti vdacna,lebo mi doslovne zachranili zivot!
Pretoze toto ako zijete,zivot v depke,trapeni,bolesti-to neni zivot..ale pomale bolestive umieranie,zaziva ste sa sami,dobrovolne pochovali..o par rokov zistite,ze si tie roky vobec nepamatate,usli vam pomedzi prsty..

napr.depka,sa vcera na mna nahnevala.. teraz ma isto strasne nenavidi :-) pretoze cakala,ze budeme s nou,so stavom v akom sa nachadza suhlasit,alebo ze jej niekto pomoze(Clovece pomoz si sam aj Boh ti pomoze!Nik vam nepomoze,mozte iba sami!!)bez jej pricinenia,zadarmo jej bude dobre,bude stastna a milovana..ale tak to nie je..

A ak z miliona pochopi aspon jeden tak budem stastna!!

hmmm-pravdu mas! ale...
Netreba sa trapit chybami ktore sme sa v minulosti dopustili-pretoze v dany okamih sme sa rozhodli spravne..dnes by sme to uz urobili inak..ale spat do minulosti sa vratit nemozme a chyby napravit tiez nemozme,mozme sa vsak z nich poucit a uz ich neopakovat..
Kazdy v zivote prezije takyto stav..no neostavam v nom,ale snazim sa z neho cim skor vyhrabat!!