prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

depka

no teraz si to povedala ako jedna moja kamoška s ktorou nie som už momentálne v kontakte, ona mi tiež vždy vedela dať takú poriadnu slovnú facku.......ale je fakt, mne to asi takto vyhovuje, budem sa naďalej ľutovať a utápať sa v depkách, a už by som s tým nemala otravovať vás, no nemám pravdu?

SHAKTI

stari ludia a blazni sa takto nespravaju..iba male deti-ked nedostanu to co chcu...v tvojom pripade,ked nepocujes to co pocut chces..

SHAKTI

myslim,ze to tu nepovedal nikto z nas..ale ty nas nepocuvas,pocuvas iba seba..dobre..ale uz si aspon nasrata..
kludne sa naser aj na mna..ale pomoze ti to..ak si si sem prisla pre sebalutost,tak sa mylis..hovies si v depke a je ti dobre?? nie? tak zacni uzivat lieky,psychiater,ak to bez toho nezvladnes..ale nieco rob!
vies mne osobne toto pomaha,ked ma niekto poriadne prefacka..

depka

hej máš pravdu, takto sa správajú malé deti, ale aj starí ľudia a blázni, ja patrím medzi tých cvokov...a nehovorím, že iba môj život je ťažký, ja viem že mnoho ľudí je na tom ešte horšie

SHAKTI

bola si pri nich ked umierali??
neutoc na tych co ti chcu pomoct,ale ano-naser sa! lepsie ako sa lutovat..ty si chuderka,len ty si to mala v zivote tazke..keby sme vsetci pachali samovrazdy,ked je nam tazko,cosi nezvladame...tak by tu uz zrejme nik nebol..

depka

shakti...moja, za posledné 3 roky mi zomrelo pol rodiny, mám to sem vypisovať? tak fajn, teta potratila, ujo zomrel na rakovinu čriev alebo niečo také, krsný umrel v Katoviciach na výstave holubov (spadla tam strecha), bratranec si ľahol pod vlak, starký odpadol a bol mŕtvy...počkaj, zabudla som ešte na niekoho?nie to je všetko....takže vôbec neviem čo je smrť