prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

SHAKTI

depka-davaju ti doma jest???
no vidis a mne nedavali,za trest ked som bola mala,aj par dni..mozes prist na pobyt ku mne a uvedomis si aky mas zlaty domov..

katty19

aj to som zažila, tak prestaň! už som mala aj zbalený kufor a som odišla. ale stále som brala lieky, no pokiaľ ich nechceš?

SHAKTI

nie iba logika..depka vedie svoj sebalutostny monolog a nevnima,nepocuva co jej ini hovoria...
prosi o pomoc,ale pomoc nechce..pomoct mozme iba tomu,kto o nu stoji..
boziu trpezlivost katty..
ty si dievcatko asi este nevidela nikoho umierat,ze?? necitila "sladky bozk"smrti..

depka

to nejde, v tomto dome by ste na mojom mieste nevydržali ani deň...neviem ktoré vianoce to boli ale asi pred troma rokmi som bola celú noc mimo domu lebo sme sa pohádali a to som nemala ani kam ísť, takže som sa cítila ako taký bezdomovec...ale to je zase iná káva

katty19

vieš čo mi robili? začali mi brať lieky a chceli ich spláchnuť do záchoda, za celý čas ničomu neporozumeli!

depka

no tak ja by som si s tákým chudáčikom trpiacim na rakovinu kľudne vymenila život, dokonca by som si ho vymenila aj s umierajúcim, lebo konečne by som vypala z tohto hnusného sveta. No prečo som to vtedy keď som to prehnala v škole s drogami... mohla som si toho ešte trošku pridať a bol by už na vždy pokoj... Nemám si plánovať aký život, bez školy, bez práce...môžem ísť tak kravy dojiť, ale aj na to už majú stroje...