bije ma:(

janabela30

prečo rozmýšlaš nad tým čo máš robiť... veď ty to veľmi dobre vieš.... a pokiaľ to nevieš, jedného pekného dňa ťa zmláti tak že to už nebudeš musieť riešiť

anonym_877

keby sa mna dotkol moj buduci priatel (teraz ho nemam), tak by som sa s nim rozisla. Ved ked ta teraz bije, co bude robit neskor? Aj napriek tomu, ze nemam priatela, mam "otca", ktory je moj biologicky otec, ale sprava, presnejsie sa spraval ako zviera. brata zbil pre znamky tak, ze mu zacal krvacat chrbat, mna mozno ani zbit nechcel, ale ked chcel zbit brata, akosi som stala v ulicke (nevedela som, ze tamade chce prejst), tresol do mna a ja som si buchla hlavu o mur. doteraz mam bolesti. no a moja mama? ta skoncila s pomliazdenou polovicou hrudnika. staci ti to ziena? ak nechces skoncit rovnako, rozid sa s nim. viem, co to je. moj otec sa pred svadbou spraval ako nevina. obcas si vypil. no hned po svadbe sa to zacalo. a teraz mu hrozi vazenie. takze ak ti je zivot bez modrin a hrc a pomliazdenin mily, tak si daj pozor a rozid sa. je to na tebe. rozhodni sa spravne.