ako to ukoncit?

Príspevok v téme: ako to ukoncit?
_velmi zufala

prosim vas pomozte,co mam robit,ked som dostala menstruaciu teraz pred troma dnami,a pondelok uz zacina skola?mam pripravene ze si obleciem minisuknu ale ked budem mat menstruaciu tak to bude tahsie.co mam robit aby mi to skoncilo?prosiiiiim poradte..aaa tampon si davat na pondelok nechcem,lebo som ich este nikdy nepouzila..a taky trapas kebyze si ho dam zle.a krv na sukni..nic moc prijemne.prosim poradte mi dakujem

jersey

....no tak to ti nezavidim...to poznam....neboj potom uz budes skolu poznat, a nechavat si knihy zamknute niekde v triednej skrini cele prazdniny....tak to robim aj ja :D a mas pokoj, aj tak ich doma vsetky nepotrebujes... :D a ludia boli k tebe mily....?

_velmi zufala

fuhaa......no ano blo okaay...nad moje ocakaawania..aj ked este ostatnych moc dbre nepoznam mno :D..len mam strasne pluzgiere na rukaach bo wseetky knihy som wliela w igelitke..cesta pol hoidiny:((

jersey

......no tak ako to dopadlo...ci sa este vsetci spoznavate niekde v miestno pube :DDD ale nie, vazne, dobre ti to dopadlo??? :)

krejzygrl

ale ved to uz budes mat skoro koniec menstruacie, to uz nebude taka silna ci ano?..kludne si daj tenku vlozku a suknu, kto ti bude pod nu pozerat?

_velmi zufala

xa diky kocka..akurat som ti sla napisat ze uz koncit budem musjet,tak dobehla si maa:)urcite ti napisem,tak ahoj pekny vecer ti zelaam..papiky.kiss

bambulo7

nie je to take hrozneeee a budes aj ty v mojom veku a budes mat rovnaky nazor na vec :))) ja uz offujem s netikom bo uz ocka bolkaju som to uz dost dlho tak sa s tebou lucim a keby nieco rovnaky nick mam aj na pokeci tak ak budes chciet môzes mi tam napisat ako dopadol pondelok, vela stastia a spoznaj kopec spravnych ludi nech uz maju minisuknu, nohavice, rifle alebo trapny kostimcek ;-)) good luck :))) ajoj

_velmi zufala

vidis?wzdy je to tak..skolaci chcu byt pracujucimy..a pracujuci skolakmi..keby to slo..newahala by som ani minutku a pokojne by som sa stebou vymenila.a popravde tiez neverim tym reciam ze kym chodim do skoly mam fantasticke obdobie..prave naopak..je to to najhorsie.keby som ho tak mohla vynechat.co zial nemozem,musim realne zit a kazdodenne sa mucit mucit a mucit:(teraz mi zacina pekna drina.fuha

bambulo7

moja zlataaaaa ani nevies ako rada by som sa vratila do skoly, fakt nikdy som neverila tym co hovorili ze si mam vazit ze chodim do skoly a ze uvidim co to je ked budem pracovat, mali pravdu:))) ee nechodim na vysku nechcela som tak uz pracujem v ekonomickej kancelarii ako praca ma bavi, som rada ze ju mam ale zavidim skolakom, tie prazdniny, spolocne zazitky so spoluziakmi... predsa len po skole je to uplne o inom, vratila by som sa do svojich skolskych cias to mi teda ver tak si uzivaj strednu skolu a urcite rozmyslaj nad vyskou, ja nad nou rozmyslam teraz ale nad externym uz jedine...

_velmi zufala

no idem na OA takze uvidime.ked ju skoncim bez komplikacii..tak potom sa sirsie rozhodnem,xaa.jaj ty uz mas skoncenu ze:?jaj jak ti fajne.a studujes teraz na wyske?