ako to ukoncit?

Príspevok v téme: ako to ukoncit?
_velmi zufala

prosim vas pomozte,co mam robit,ked som dostala menstruaciu teraz pred troma dnami,a pondelok uz zacina skola?mam pripravene ze si obleciem minisuknu ale ked budem mat menstruaciu tak to bude tahsie.co mam robit aby mi to skoncilo?prosiiiiim poradte..aaa tampon si davat na pondelok nechcem,lebo som ich este nikdy nepouzila..a taky trapas kebyze si ho dam zle.a krv na sukni..nic moc prijemne.prosim poradte mi dakujem

bambulo7

jaaaaaj zlaticko mas ty ale problem...presne na tom co pises je vidiet ze si este velke deculko, za kazdu cenu chces byt "in" a kvôli 3 hodinkam otrcania sa pred chlapcami si ochotna dohabat si menstruacny cyklus, to je chore...A vyjadrenie ze si nemas ine co obliect je dost chabe, to mi chces povedat ze cele leto aj obdobie predtym si chodila len v tej minisukni???Radim vytlac si toto co si tu napisala pekne si to niekde odloz a o dva roky si to precitaj a pochopis...

lucyna

jasne ze mozes, ale mozno ti budu lepsie TAMPAX s aplikatorom, i ked podla mne niesu az take kvalitne ako OB alebo kottex

mozno ta to bude trosku boliet ale naucis sa. mne sa davali lepsie az ked som nebola panna

kitti

Neviem ci si este panna.Ja ked som skusala prvy krat,tak mi bolo zle.Kupili mi v skole,lebo sme sli na plavecky.Kupili Tampax s aplikatorom a neviem ci normal,alebo maxi.Bolo to velke,mozno aj preto mi bolo zle.Skus O.B.tie su najlepsie a najlachsie sa s tym naraba.Vyskusaj najprv mini.Ved uvidis,je to super.

_velmi zufala

no vzdy som pouzivala vlozky..ziadna vata..ziadny tampon...a nechcem velmi risknut,a to hned v prvy den..mozno sa do pondelka naucim stym tamponom teda..ak budem mat silnesjie

lucyna

:) dik

tak skus tie tenke vlozky, ale mohla by si sa trosku pohrat aj s tamponom. je to pohldne

a inak niekedy zeny pouzivali casto vatu. ja si tiez dam obcas na konci krvacania

_velmi zufala

NO TAK VECSINOU 7DNI,ALE MALA SOM UZ AJ 9..ALE DNES TO MAM ESTE SILNE DOST,TAK NEVIEM CI DO PONDELKA TO TROCHU PREJDE:(