Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

fľaky okolo nosa

Príspevok v téme: fľaky okolo nosa
llinda

Asi v 13 rokoch sa mi urobil okolo nosa divný ekzém, najskôr sa mi lúpala koža na krídlaach nosa, potom to prešlo na oblasť v okolí mihalíc.Ošupovanie prešlo do červených fľakov. Mihalnice časom ozdraveli, ale fľaky okolo nosa ostali.Robili mi testy aj na lupus, ale nepotvrdil sa.Neviem z čoho to môže byť. Sú obdobia, kedy to trochu ustúpi a naopak, kedy to svrbí a vyzerám ako žiarovka.Trvá to dobrých 15 rokov. Môj starší syn má to isté na mihalniciach a moja sestra(12) zasa rovnako červený nos.Na kožnom vraveli, že nevedia, čo to je. Dali mi Locoid Lipokrém, ale to pomohlo iba na chvíľu...čo to môže byť?Je to v krvi?

janika1204

ja mam 28 a ichtiozu od mala.uz som sa naucila z tym zit ale moja pokozka je stale sucha a tak sa stale len kremujem...ale priatelov mam aj tak...nevie nieco niekto o tejto zahadnej chorobe nieco?mam ju po celom tele a najhorsie nohy a ruky....a tie supinky pri oboci mam stale....a v zime aj pri nose.najhorsie je to na nohach kde mam v zime praskliny az do krvy....

RNG

Premnozeny demodex folikulorum, normalny kozny roztoc, ktoreho mame kazdy.
Obvykle je to sposobene traviacimi problemami alebo alergiami.
Extremne pripady sa diagnozuju ako rosacea.
Demodexov roznych druhov je na tele mnozstvo druhov. Kazdy okupuje svoje charakteristicke uzemie.
Ja mam supinky medzi obocim zakazdym ked sa umyjem mydlom. Za detstva sa mamka naucila mi "umyvat" tvar glycerinom, nie mydlom, ako jej poradil lekar po diagnoze "ichtioza"
Dodnes nepouzivam na tvar mydlo ale cistim si ju olejami a kremami.
Hlavne kokosovy je vyborny.

llinda

Má 11, tiež to nemá stále, ale vyzerá to neesteticky.On má veľmi dlhé a husté mihálnice a tie šupiny vyzerajú škaredo.On si to sám strháva dolu.Sestra má oči čisté, ale okolo nosa rovnaké červené fľaky ako ja.

llinda

Mám problémy s trávením a od malička som bola odporkyňou jedla, naši mali so mnou stále problémy, že som vyziabnutá a nechutí mi jesť. Teraz som si ale v doplnkoch od RNG kúpila oregánový olej a tiež probiotiká a mám pocit, že mi akosi zachutilo, neviem , či je to psychika, alebo to ozaj zaberá.Mám stále povlečený jazyk a po sladkom jedle nepríjemnú chuť v ústach, ..ale možno to nie je len vec trávenia, ale aj hormónov...V tehotenstve sa mi fľaky zhoršujú a pri kojení je to zasa lepšie....teraz som prestala a zasa sa to zvýrazňuje....A v zime to mám horšie ako v lete...Fakt už neviem, a po toľkej dobe nemám silu pátrať po tom, čo to je, ale keď som videla, že to má aj môj syn a nevlastná sestra, vážne rozmýšľam, či to nie je aj infekčné, alebo to máme jednoducho v krvi...cez nášho otca...ale on ani nik pred ním si na také napamätá...

Ivka 1

Každá kožná záležitosť je záležitosťou
vnútornou. Organizmus je potrebné detoxikovať - preliečiť zvnútra a popritom riešiť vonkajšie ťažkosti.
Napíšte mi na mail ak chcete, napíšem Vám o tom viac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

fľaky okolo nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk