.......lubit a milovat sa.......

Príspevok v téme: .......lubit a milovat sa.......
jersey

Myslite ze je zle milovat sa s priatelom pred svatbou? Mala som dvojrocny vztah, no rozpadol sa...kvoli mne, stretla som ineho...no o tom teraz nie. V minulom vztahu som sa s mojim priatelom nemilovala, bol krestan a tak nejak sme to nedotiahli az k sexu...no ale teraz s mojim priatelom spavam, moj minuly priatel to zistil, videl ako k nam moj mily ide na noc a domyslel si svoje...a tak mi pise ci som potratila rozum, ze ci som stastna ved som tak moc nechcela byt panna...a ine...no ja som sa nikdy nechcela za kazdu cenu s niekym vyspat, proste to prislo...no a teraz, ked mi pise taketo veci sa citim cudne, stale nad tym rozmyslam, a neviem sa zbavit toho pocitu ze som zlyhala, mam pocit ako by som bola ta najposlednejsia chudera na svete....je to take zle ked s niekym spavam....pretoze je to uzasny pocit, no bojim sa ze ma v manzelstve uz necaka nic nove....

2222222252

Pozri nie je nic zle, ked sa milujes so svojim priatelom, podla mna je sex v partnerstve dolezity(nie podstatny), lebo aj tam spoznas, ako sa k tebe tvoj partner sprava. A svojim byvalym sa netrap, ja osobne nie som krestanka, ale poznam ix vela, a oni su proste nauceni, ze sex po svadbe, takze to ber s rezervou. A tak isto aj jeho sms-ky, lebo pravdepodobne ta stale ma rad a ziarli na tvojho priatela a ver mi, taky clovek by si nasiel hocico, hoc aj to, ze s priatelom sa drzis za ruky, jednoduxo to nexaj tak a bud stastna ze mas priatela , kt ta miluje.

jaja

ale prosim ta,je to uplne normalne a krasne milovat sa s niekym koho milujes=Dkazdy ma svoj nazor,treba ho akceptovat,ale ver,ze je to prirodzena vec naozaj,takze nie je ti nic,si normalna=D