FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Opuch očí

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Opuch očí" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    Pato31.08.05 23:59??.??.11.216

Som žena 50 rokov.Mam opuch pod očami a nad očami. Najmarkantnejšie je to ráno po zobudení. Zatial nepomohla lakárska liečba. Ak ste mali nejaké skusenosti poradte. Dík

• mimka709.08.13 07:15??.??.198.168

Dobre rano,aj ja mam problem s opuchom oči.rano stanem a horne viečko mam opuchnute,velmi vyzeram ako kvasimodo.ale uplne.pred tyždnom to bolo lave oko a teraz prave,prosim kto my vie poradit čo mam robit dakujem

• Dadaniela30.03.13 12:40??.??.142.13

dobry den chcela by som poprosit o pomoc..hrala som v stredu simsa a zrazu som zacala na prave oko vidiet rozmazane a asi hodinu potom to nejak preslo a uz vidim lepsie lenze na to oko stale citim cudny pocit a ked si prejdem prstom po pravom viecu zda sa mi oproti tomu lavemu akoekby mierne napuchnute..neviete co mam robit??

• majuska maja14.02.13 20:42??.??.37.47

Dobry den.Asi pred troma dnami mi na pravom ocnom viecku zacervenalo a neskor opuchlo tesne nad mihalnicou.Ked zavriem oko citim bolest a ked prizmurim este horsie to boli. Uz asi 2 dni ma to velmi srvrbi ale neskrabem to. PROSIM CO MAM ROBIT.Este som takyto problem nemala.

• Nela03.12.12 16:55??.??.245.130

Prosím Vás,mne z ničoho nič opuchlo najprv horné viečko okolo mihalaníc nikde inde.Potom aj dolné viečko a trocha červené oko.Mám kvapky a mastičku ophtalmo.Neviem čo mám robiť nechcem chodiť s takýmto okom. Ráno to je najhoršie a poobede celkom lepšie ale aj tak... Pomožte ďakujem!

• poleno02.10.12 08:35??.??.164.147

Mám problém z opuchom očných viečok . Tegada hornú časť očí. Na čelo mi pichli butoloxin na vrásky a potom mi opuchli očné viečka. Opuch trvá viac ako 2 týždne, neviem čo s tým. Je to horšie pomaly nevidím na oči. Sú ako špáratka. Poradte prosím

• pauli 7316.11.09 10:45??.??.128.146

tak tak,ranný opuch očí spôsobuje nedostatočna činnosť obličiek a ešte absolútne nepiť sýtené minerálky, mne osobne toto na 100% zabralo.

• [zruseny12]16.11.09 09:39??.??.252.201

...podobne to mam aj ja...ked som bola u lekarky tak mi povedala,ze ked je to ranny opuch tak sa jedna o OBLICKY...

• anajka16.11.09 09:33??.??.52.104

Tiez mam uz dva roky problem s opuchom oci v oblasti korena nosa. Prava strana je viac opuchnuta ako lava. V pociatocnom stadiu mi to v priebehu dna odpuchlo no v sucasnosti opuch pretrvava stale. Uz som absolvovala vela vysetreni alergia to nie je. Skusala som aj aleternativnu medicinu a nic neviem co mam este absolvovat.

• lukikas21.07.09 18:56??.??.28.234

už asi mesiac mam nepravidelnú bolesť jedného oka boli ma viečko a mam pod okom opuch. poradili by ste mi niečo dakujem.

• monika48413.04.09 10:32??.??.99.35

Mam problem s ocami uz cca treti rok. Opuchaju mi a som si ista, ze s alergiou to nesuvisi. Kedze mam zvysene ASLO - podozrenie na chronicky zapal mandli, tak sa nazdavam, ze by to mohlo spolu suvisiet. Lekari len stale hadaju a nevedia, mozno viac ako ja :) Mal niekto podobny problem? Skutocne zacinam byt zufala, lebo sa mi opuchy casto vracaju.

• oxy11.04.09 11:33??.??.241.3

.. a to si si pocas pol roka nenasla cas navstivit ocneho lekara?

• history11.04.09 11:06??.??.147.162

Ja mam tiez podobny problem, uz viac ako pol roka. Mam opuch iba pod lavym okom. Pokozku mam scervenalu a opuchnutu az ako zacina licna kost. Prave oko mam absolutne v poriadku. Alergia to byt nemoze inak by som mala problem s obidvoma ocami. Uz som s toho nestastna. Nemozem sa ukazat ani medzi ludmi, lebo to oko vyzera hrozne. Neboli ma to, nesvrbi, ziadne priznaky okrem opuchu, scervenania a neprijemneho pocitu nemam. Prosim poradte mi niekto.

• mjanik29.03.09 11:45??.??.195.34

dajvec,kavu-ak máš kde,vyhľadaj akupunktúru a daj si preliečiť slezinu a ak sú vodové aj obličky

• anna knapcova29.03.09 11:35??.??.87.105

po týždni tetovania obočia a očnej linky mi opuchli oči aj pod spodnym viečkom. Poradte prosim čo mám robit.Ďakujem

• dajvec18.03.09 11:28??.??.185.236

Každé ráno mám dosť veľké opuchy pod očami, ktoré nevymiznú ani počas dňa, len sa zmiernia. Cez deň sa snažím dodržiavať pitný režim. Vypijem asi 1,5 l teutín, viac do seba nedostanem. Môžte mi prosím poradiť ako na ne?

• kavu18.02.08 17:12??.??.123.31

Zdravím, už asi mesiac mám problém s opuchom pod očami.pod očami mi zčervenela pokožka, je drsná a pod jedným okom mám každé ráno jemný opuch..začala som používať nový očný krém, problém sa objavil asi po týždni, hneď som ho prestala používať, no problémy pretrvávajú..pokožka pod očami ma i stále svrbí..skúšala som očnú masť z lekárne, nepomohla...

• alti22.12.07 00:09??.??.198.152

Makika, v ziadnom pripade sa nevylakaj. Je to len moznost nerovnovahy, to nemusi byt diagnoza. Pijes denne cca 2,5l normalnych tekutin /cista voda, bylinkovy caj,mineralka/?

• alti22.12.07 00:07??.??.198.152

Opuch, zdurenie spodneho viecka : nerovnovaha ladvin, mocovy mechur, zapcha
    Opuch horneho viecka : problem so srdcom, nervova zataz
    Uvedene je z knihy K.Tepperwein: Nemoci vyctene z tvare /patofyziognomie/

• makika21.12.07 11:52??.??.91.7

mam 17 rokov a uz asi 5 rokov mam problem s opuchom oci,akoby a tam zadrziavala voda...raano ich mam opuchnute velmi poobede je to o nieco lepsie no je to pernamentne..neviem co mam s tymto problemom robit,skusala som kvapky do oci a pod...neviete prosim niekto poradit??

• lea15.12.07 20:59??.??.48.41

opuch oci moze suvisiet u niektorych ludi aj s fazami Mesiaca. to nie je sranda. Mesiac ma velky vplyv na celu Zem, a teda aj na ludi. napr. pri splne sa rodi vela deti a tiez vela zien ma menstruaciu (ak neberu HAK). pri splne a s bliziacim sa splnom telo zadrziava vodu, tak to moze sposobit opuchy. nemali by sa ale v tom pripade vyskytovat pri nove, ak ano, tak je pricina inde

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch