Opuch očí

anna knapcova

po týždni tetovania obočia a očnej linky mi opuchli oči aj pod spodnym viečkom. Poradte prosim čo mám robit.Ďakujem

dajvec

Každé ráno mám dosť veľké opuchy pod očami, ktoré nevymiznú ani počas dňa, len sa zmiernia. Cez deň sa snažím dodržiavať pitný režim. Vypijem asi 1,5 l teutín, viac do seba nedostanem. Môžte mi prosím poradiť ako na ne?

kavu

Zdravím, už asi mesiac mám problém s opuchom pod očami.pod očami mi zčervenela pokožka, je drsná a pod jedným okom mám každé ráno jemný opuch..začala som používať nový očný krém, problém sa objavil asi po týždni, hneď som ho prestala používať, no problémy pretrvávajú..pokožka pod očami ma i stále svrbí..skúšala som očnú masť z lekárne, nepomohla...

alti

Makika, v ziadnom pripade sa nevylakaj. Je to len moznost nerovnovahy, to nemusi byt diagnoza. Pijes denne cca 2,5l normalnych tekutin /cista voda, bylinkovy caj,mineralka/?

alti

Opuch, zdurenie spodneho viecka : nerovnovaha ladvin, mocovy mechur, zapcha
Opuch horneho viecka : problem so srdcom, nervova zataz
Uvedene je z knihy K.Tepperwein: Nemoci vyctene z tvare /patofyziognomie/

makika

mam 17 rokov a uz asi 5 rokov mam problem s opuchom oci,akoby a tam zadrziavala voda...raano ich mam opuchnute velmi poobede je to o nieco lepsie no je to pernamentne..neviem co mam s tymto problemom robit,skusala som kvapky do oci a pod...neviete prosim niekto poradit??

lea

opuch oci moze suvisiet u niektorych ludi aj s fazami Mesiaca. to nie je sranda. Mesiac ma velky vplyv na celu Zem, a teda aj na ludi. napr. pri splne sa rodi vela deti a tiez vela zien ma menstruaciu (ak neberu HAK). pri splne a s bliziacim sa splnom telo zadrziava vodu, tak to moze sposobit opuchy. nemali by sa ale v tom pripade vyskytovat pri nove, ak ano, tak je pricina inde

martink

Mam problem s očami-mam stale červené bielka,niekedy citim tlak,až bolesť v očiach akoby boli stale unavené.Bol som na vyšetreniach, dal mi kvapky ktoré mi veľmi nepomohli, zmeral mi aj očný tlak ale je v poriadku. Poradte prosím, dakujem.

radeon

Potrebujem poradit s mojim dlhodobejsim problemom spojenym s opuchom oci. Spolu s tym je doprevadzana únava, zahmlievanie rsp. pri pohnuti hlavou hmlisté a omeškané zaostrovanie a bolest svalov na stehnách. Mám 25 rokov, priemerný krvný tlak 138/75, váha 95 kg, výška 183 cm. PS: Máme doma králika.

igris

sussana,
zacina pelova sezona, ja si uz tiez cca 3 tyzdne kvapkam kvapky na alergiu, lebo ma svrbia oci a cervenaju mi. Najlepsie bude ked zajdes k ociarke, moze ti predpisat aj alergicke kvapky, alebo zisti ze je to nieco ine, len podrazdene. :)