tyranie zo strany rodiny

Príspevok v téme: tyranie zo strany rodiny
anonym_877

ahojte vsetci. chcela by som sa s vami poradit, ze co mam robit. narodila som sa so zdravotnymi problemami, ktore su dost vazne. moj otec odisiel, lebo nevedel sa zmierit som skutocnostou, ze sa mu nenarodila dalsia zdrava dcera. mam totiz 2 sestry a 3 bratov (1 brat sa narodil po mne). vsetci okrem mna su zdravi. no a zacal nas psychicky a fyzicky tyrat. mama mala modriny a pomliazdeninu, brat krvavy chrbat (nastastie len raz) no a ja s ostatnymi sme presli len s malickymi modrinami. ale aj tak. tyranie je tyranie. spolu s mojimi surodencami sme ako zohrane dvojice. kazdy z nas ma medzi sebou "dvojnika" alebo "dvojnicku". mojou dvojnickou je sestra. tak preto si dobre rozumiemie. ale porozumenie nestaci. najhorsie na tom vsetkom je, ze otcovo spravanie poznacilo najma mojho mladsieho brata. sprava sa ako domaci tyran. ma 16 rokov. vsetko si vyplace u mami, ktora nam chce vynahradit to, co nam nedal otec. otec s nami nie je uz asi 5 rokov. takze chyba nam. alebo chybal. tyran nam nechyba. co mame s bratom robit? sprava sa vulgarne a tyranizuje nas. hrozne sa bojim, ako to s nim skonci. aj starsi brat mal taketo problemy, ale ma uz 23 rokov a pochopil, ze sa takto spravat nesmie. co robit? prosim, poradte. ved nas to psychicky uplne znici. dakujem. ale co s bratom? PS: ja chodim ku psychiatricke, ked som zdravotne postihnuta (nemam vozik, len svalove problemy). vdaka za pripomienky do vas.

anonym_877

neda sa. hovori totiz, ze mama mala s nim urobit poriadok. aj ked tomu sam neveri. ved on nie je otec. otec sa na nas vykaslal, ak to mam doslova povedat.