Som tehotná - poraďte

Príspevok v téme: Som tehotná - poraďte
bubu5

ahojte ludkovia...mam 22 rokov a som tehotna...na prvy pohlad to nevyzera az tak zle a ani som si nemyslela ze to az take zle moze byt ale je...ked som to oznamila priatelovi bol sklamany lebo si mysli z e dietatko nemoze financne zabezpecit a vraj na to ani nie je pripraveny...takze kazdy den je starsne smutny, pomaly ani nekomunikujeme ale viem ze a lubi lebo nemoze odo mne odist ani na hodinku...stale odide z domu. povozi sa na aute a yz aj je naspat, objima ma...nasledujuci den rano je opat smutny a opat nekomunikujeme...takto to bezi uz druhy tyzden...nechce aby som mala dietatko teraz, tvrdi ze o 2 roky to bude ovela lepsiea bude sa mu aj tesit...ja si to ale nedam vziat...srdce mi to nedovoli,.ao si ho mame ziskat?myslite ze to bude casom lepsie?mam obavy ze pre to sa nas vztah skonci...velmi sa trapim...prosim co si o tom myslite?dakujem vam

silvia12

prosím poradte mi mam 18 rokov a chodím na strednu pedagogicku akademiu na internat a mala som ist teraz do 3 ročníka ale otehotnela som,som v 3 mesiaci a do skoly už nechem chodit denne a tato skola sa neda robit externe a teraz s partnerom nevieme ako by som si mohla dorobit skolu aby som si len dokončila tie 2 roky a aby som mala maturitu.Som zo zilinskeho kraja ak viete o niakej takej skole napiste mi dakujem

felisa20

Aj ja ti chcem poblahozelat bubu5 a tiez si myslim ze mat babo je naozaj nadherne ozaj ti blahozelam a drzte sa urcite to zvladnete

majaaaa

Ahoj gwen a v ktorom dni cyklu si ju uzila?Ked si aj tak otehotnela?Ja som ju zjedla na 12 den cyklu a nepomohla aj tak

majaaaa

aj ja som bola prinutena zjest escapelle a to som uzila do 6 hodin a aj tak cakame babatko, cize nie je to spolahlive ako citam na viacerych forach a podla mna to zavisi aj ci mas alebo nemas plodne dni. Ja som zrovna mala, ked nam praskol kondom.

mirkaa10

ahoj bubu5.ver ze v nelahkej situacii niesi sama.ja mam 18-nedokoncena skola, a za 3 tyzdne rodim.s priatelom zijeme u mojich rodicov pretoze si nic ine nemozeme dovolit aspon zatial pretoze jediny nas prijem je z jeho roboty a v dnesnej dobe 15000,-nieje vobec vela+ teraz sa k tomu prida este rodicovsky príspevok(okolo 5000,-ktore sa ale urcite vsetky minu na babatko)ale viem ze mi to zvladneme pretoze nase babo velmi milujeme a su aj horsie pripady ktore nemaju len 1babo ale aj 3deticky a prezivaju sice tazko ale svoje ratolesti by nevymenili za nic.neboj sa postoj tvojho partnera sa urcite zmeni ked ti zacne rast brusko a on sa s nim zacne rozpravat a pochopi ze v tej rastucej lopticke je nieco co vzniklo z vasej lasky a ked sa babatko narodi tak to bude jeho najvacsi poklad spolu s tebou.uvidis ze to zvladnete

jaja

ja som 1x musela užiť postinor- kondom sa roztrhol- zabral, tiež som si to dala hned 2 den, tam by nemalo ísť o to či má žena plodné dni či nie?? čo táto escapelle je menej spoľahlivá. nieže by som to chcela ešte niekedy jesť, ale som zvedavá. test ti potvrdil tehotenstvo?

gwen

danulienka ja som si ju prave dala po sexe na dalsi den pretoze som vyratala, ze mam este plodne dni a aj tak mi ta tabletka nezabrala...nie som tak tupa aby som si ju dala pred a potom mala sex... si ma nepochopila v prvej poste...