Som tehotná - poraďte

Príspevok v téme: Som tehotná - poraďte
bubu5

ahojte ludkovia...mam 22 rokov a som tehotna...na prvy pohlad to nevyzera az tak zle a ani som si nemyslela ze to az take zle moze byt ale je...ked som to oznamila priatelovi bol sklamany lebo si mysli z e dietatko nemoze financne zabezpecit a vraj na to ani nie je pripraveny...takze kazdy den je starsne smutny, pomaly ani nekomunikujeme ale viem ze a lubi lebo nemoze odo mne odist ani na hodinku...stale odide z domu. povozi sa na aute a yz aj je naspat, objima ma...nasledujuci den rano je opat smutny a opat nekomunikujeme...takto to bezi uz druhy tyzden...nechce aby som mala dietatko teraz, tvrdi ze o 2 roky to bude ovela lepsiea bude sa mu aj tesit...ja si to ale nedam vziat...srdce mi to nedovoli,.ao si ho mame ziskat?myslite ze to bude casom lepsie?mam obavy ze pre to sa nas vztah skonci...velmi sa trapim...prosim co si o tom myslite?dakujem vam

stasticko

V prvom rade ti chcem zablahozelat! A co sa tyka priatela, zlakol sa, ved to nacakal. je zodpovedny a starostlivy , co je fajn, zalezi mu na tom, aby bolo vsetko OK. Musis byt trpezliva a on sa upokoji. Ved ak ta miluje vsetko sa vyriesi. Daj mu cas. Skus sa na to pozriet jeho ocami, uzcite citi velku zodpovednost, co je dobre.
Netrap sa tym, aj ked to musi byt strasny pocit, ked nevies na com si!
Skus sa snim o tom porozpravat.Ved nieste male deti a aj ked to nebude najjednodechsie, ste na to dvaja a urcite to zvladnete, ved sa milujete!!!
Jemu sa preleje a uvidis, aky bude stasty a nadseny, len mu nechaj trochu casu a nicoho sa neboj!!!
VELA STASTIA!!!