Otáčanie za inými dievčatami

apolon

Ja by som skusil to, co spravila lucka. Pozeraj sa aj Ty po inych a este sa na nich aj milo usmej, snad to ten Tvoj zbada a zacne ziarlit. Potom bude mat len oci pre Teba. Teda ak je normalny, tak by to malo zabrat. Mne by to vadilo, keby sa moja az prilis okato pozerala po inych, zakazat jej to samozrejme nemozem a ani nechcem, ale su urcite medze, kedy to uz nie je vkusne voci partnerovi.

dedek

pre lucka:nebud si taka ista.Ved aj psy su celkom pekne tvory a ktovie,co ma ten tvoj za lubom.Mozno sa mu aj o psoch sniva.

aknietka

no to ten moj sa vzdy otaca za dobrymi autami :) a si predstavte, ze aj to je niekedy dost zvlastne, ale na druhej strane lepsie ako za babami...No ale jasnacka, ze sa obcas pozrie na nejaku...Ale asi to nerobi tak okato :) lebo si to malokrat vsimnem a som na to dost hakliva :)

lucka

no moj to nerobi lebo som povedala zeby mi to prekazalo. raz to spravil tak som ja pozerala po chalanoch a uz mal oci len pre mna :)

treba mu dat pocitit ake to je ponizujuce a ako to toho druheho boli..teda aspon mna to bolelo

Chester

Neviem si predstavit,ze by som siel po meste s dievcatom,kt.je moja priatelka,milujem ju a aby som pisal po inych o otacal sa...Ked som este mal frajerkua sli sme po meste tak som akurat tak pozrel pred seba,okolo a siel dalej.Venoval sa mojej.Ale aby som pocumoval a aby ma daka ina zaujimala.U seba si to neviem predstavit.

neboj;)

je to dost neprijemne ale robi to asi kazdy chlap...pokial ta nepodvzadza a ostava len pri pozerani tak je to v pohode..moj byvaly po babach aj piskal..a to ma drzal za ruku...takze to je horsie..ber to v klude;)