FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Borelioza

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Borelioza" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    jano311.07.06 18:22??.??.191.93

DOSTAL SOM OD KLIESTA BORELIOZU. RAD SI PRECITAM SKUSENOST NIEKOHO KTO SA VYLIECIL. DAKUJEM. ZOSTAVAM S POZDRAVOM. JANO

• Laura104.08.10 22:27??.??.64.70

ahoj dudus,držím Ti palce,aby si sa z toho dostala.Problematika boreliózy ,ak by si náhodou potrebovala,je dobre rozpracovaná na Borelioza Cz-Lymská Borelióza ,hlavne diagnostika ,liečba a sledovanie počas liečby .Ale i na našom fóre som našla výborné príspevky .Aj mňa niečo poštípalo pred niekoľkými rokmi,sedela som v tráve a bola som presvedčená,že ma poštípala osa.Na koži sa mi vytvorilo začervenanie s tendenciou k zvačšovaniu do priemeru asi 25cm ,trvalo to 5 týždňov a vytvoril sa typický boréliový prstenec.Vyšetrenie krvi negatívne,ale farebné zmeny kože pretrvávali rok . zdravím

• dudus04.08.10 16:20??.??.98.217

moji zlati borela nie je iba od kliesta ja ju mam od ustipnutia komarom.prave dnes mi prisli vysledky pozitivne isla som vcas lekarovi co je velmi dolezite.takze ked vas nieco ustipne a urobi sa cerveny zapaleny kruh v strede biely okamzite lekarovi netreba vahat,dufam ze sa z toho dostanem drzte palce

• charlotte11.07.06 18:46??.??.31.102

Ahoj! ja som mala tu smolu, ze som ani nepostrehla, ze by som mala prisateho kliesta. aj pichnutie komara sa u mna prejavuje zacervenanim..a ze "to" ustipnutie bolo vacsie a velmi bolestive som pripisovala nejakemu inemu bodavemu hmyzu. bolavy flak zmizol...ale o mesiac mi opuchli nohy a vyhadzali sa mi bolestive kozne flaky a stale pribudali...pocitovala som velku slabost a lietala od obvodnej ku internej, ktora ma poslala na kozne a az tam mi dali otazku, ci ma neuhryzol kliest. kedze som o tom ani netusila, zobrala mi krv na vysetrenie a borelioza bola potvrdena.po vybrati antibiotik sa mi vysledky krvi upravili. O Lymeskej borelioze je zaujimava kniha z vydavatelstva GRADA. Rychlo sa uzdrav. Ahoj

• jano311.07.06 21:22??.??.191.93

DAKUJEM ZA OTPOVED.SOM RAD POTESILA ZE SA DA STOHO VYLIZAT. DAKUJEM AJ AUTOROM TEJTO STRANKY NAKOLKO MY POMOHLI ZISTIT CO MI JE . INAC BY SOM NESIEL K LEKAROVY. PRAJEM VSETKYM PEKNY DEN. A VELA VYLIECENYCH. AHOJ. JANO

• zitta12.07.06 07:43??.??.57.173

Ahoj Jano3,
    Aj ja mám boleriozu,(okrem iných chorôb),liečili ma antiobiotikami,len je som neznášala tabl.kvôli žalúdku. Už ma asi 2 roky len sledujú,chodím na infekčne 2x ročne.Dr.mi hovoril,že sa toho nezbavím,zosáva to v krvi na cely život.Ja som si kúpila Yukka kapsulky,a vybrala som 3 balenia,lebo som čítala že to pomáha organizmu v boji s boleriozou. Stále mám pzitívny výsledok,ale je to "v norme". Drž sa ahoj:)))

• telerano06.08.06 11:04??.??.98.199

potrebujem poradit - mam fobiu z lekarov ... ibaze asi pred 2 mesiacmi som si nasla kliesta,vybrala som ho ... teda myslim si :o) ... no a pred 2 dnami sa mi na tele urobili vyrazky ... dokopy ich je okolo 30 ks ... okolo podpaznych jamiek, kolennych jamiek a na drieku ... zopar ... tak mi napadlo, ze ci to nebude od toho kliesta ... luskala som na nete o borelioze, ktora sa aj v 2. stadiu prejavuje vyrazkami, ale nikde som nenasla casovy faktor ...ako dlho trvaju tie stadia myslite, ze by to mohlo byt ono? ... dakujem

• eema06.08.06 11:32??.??.31.180

borelioza sa prejavuje ako chripka,neliecena,alebo neskoro liecena moze zanechat trvale nasledky na mozgu,strata reci,motoriky, vyvolanie tazkej schizofrenie a aj smrt. Inkubacna doba je 1-3 tyzdne od stipnutia. Pokial mas len najmensie podozrenie,tak chod k lekarovi a spomen mu kliesta.

• stel19.08.06 13:09??.??.106.229

mozem sa spytat, je vobec mozne definitivne vyliecenie?

• zitta19.08.06 13:36??.??.220.173

Nepoteším, ale nie.

• damaxy19.08.06 16:06??.??.80.249

Tak ja ti napíšem toto.Môj synovec mal kliešta.Vybral si ho a pod voch dnoch mal na tom mieste velký červený flak-borelioza .Hned mu dali antibiotiká a je O.K.Je to vraj len vtedy ked sa to zistí hned,ako to mal on.Tak mi to bolo povedané.

• marrylpg24.03.07 12:10??.??.200.66

Ahojte prosim je to Velmi Dolezite.. Prekonala som boreliossu ale neskutocne ma boli hlava ... aj napriek silnym tabletka proti bolesti hlavy... Chcem sa spytat ci je nejake specificke miesto na hlave, kde zvykne boliet pocas tejto choroby... Mam 16 r. dakujem pekne a prosim o hocijake rady, nazory ... je to fakt dolezite .. :-O

• marrypg24.03.07 12:20??.??.200.66

Tu boreliossu som prekonala bez toho ,ze by som o nej vedela... Moje telo bojovalo samo ... samucicko...
    Bolo to strasne ... tie bolesti hlavy ...cez skolu ....
    Ale preto sa bojim lebo ked ma vtedy bolela hlava 5 dni do tyzdna ... tak dnes za tymi casmi placem, bo dnes ma boli kazdí den ..

• marrylpg24.03.07 14:15??.??.200.66

prosim ozvite sa niekto ...dakujem

• 71gloria29.03.07 10:22??.??.86.73

raz som čítala, že pri borelióze sa používa pagaštanová masť...ale viac neviem, treba hľadať

• 71gloria29.03.07 11:32??.??.86.73

marry, keďže je tu každá rada dobrá,napíšem Ti olej, ktorý si možeš urobiť sama. Lieči nervový aj cievny systém:7 dcl zavárací pohár naplň do polovice sušenými rastlinami: použi vňať ľubovníka, kvety levandule,kvety pagaštana, vňať pamajoránu, kvety slezu a kvety bazy čiernej.Pridať 2 PL rozdrvenej pohánky, 2 PL ovsených vločiek, všetko zaliať doplna olivovým olejom alebo slčnečnicovým olejom lisovaným za studena.Lúhovať 14 dní na slnku alebo na tepelnom zdroji uzavreté vrchnákom. Obsah každý deň premiešať nekovovým predmetom. Nakoniec precediť cez biele husté plátno. Týmto olejom si natierať telo.
    Stojí to určitú námahu,trpezlivosť, ale nič v živote nie je zadarmo.

• marry lpg29.03.07 22:47??.??.200.66

71goria: dakujem :) pustim sa do toho ... hadam daco vznikne !!! :-)) pa

• nano08.04.07 20:25??.??.246.65

čaute, mám červerný flak na ruke, ráno je bledý a stred červerný, behom dňa, je červený flak a stred červernší, večer, je flak bledý a stred červerný.
    Začalo to malou bledou bodkou, potom flak a stred červený, kliešťa som nemal 10 rokov a ani teraz to nemohlo byť z kliešťa, jedine, že by z neba padali :)

• haha17.05.08 15:21??.??.183.38

mam boreliozu a citim mravcenie v koncatinach a chodim hravat vecer fotbal no ked sa vratim a tak este jeden den citim mravcenie v koncatinach, naozaj neviem co sposobuje bolesti svalou, rano sa budim az velmi tazko, fotbal hram pravidelne raz do tyzdna.

• RNG17.05.08 15:40??.??.251.181

aj zastarale boreliozy sa daju liecit, z prirodnych su to extrakt z olivovych listov, GSE a hlavne Samento
    Viac najdete hlavne v teme Autoimunne choroby, lebo "tvrdohlava a casto maskujuce sa bakterie borelioz maju aj bezplastovu formu, na ktoru sa vedia zmenit a naspat, takze su casto nezistitelne a napriek negativnemu nalezu v krvi sa mozu aj po rokoch znovu objavit.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Online lekáreň PILULKA

Online lekáreň PILULKA

Využite do konca apríla Wallet zľavu 15% na všetky produkty na pilulka.sk

^ Späť na vrch