dovolenka a menzes

Príspevok v téme: dovolenka a menzes
smutna:(

Dobry den, potrebovala by som poradit.. v auguste sa chystam na dovolenku, ktoru mam uz zaplatenu a zistila som, ze prave v tom termine budem mat menzes. viem, ze sa predavaju aj tabletky na posunutie, no kamoska ich skusala a hovorila, ze ked ich uzila, tak pocas celej dovolenky bola omracena, neustale ju bolela hlava a necitila sa dobre, navyse, hned na nasledujuci mesiac, ked dostala, vravela, ze mala tak nesmierne silnu a bolestivu, ze uz by tie tabletky v zivote nezobrala.. co mam robit?????ta dovolenka sa uz zrusit neda.. prosiiiim poradte!!! velmi pekne dakujem

levan

Taktiez mam podobny problem... inak napiste, ako sa tie tabletky beru. Proste ja mam menzes dost nepravidelny, raz za 26 dni, raz za 28 raz za 31, nikdy neviem... ako to treba brat? kolko dni pred dovolenkou, baby pomozte :)

lole

A co takto ist na vyvolavacku 2 tyzdne pred dovolenkou? Do piatich dni dostanes menzes, tak na dovolenke bude vsetko ok. Alebo ak beres antikoncepciu, tak po dobrati balenia zacat uzivat hned dalsie bez 7 dnovej prestavky a je to vyriesene.

janka

No ja mam takyto problem teraz.Ale mama mi kupila v lekarni aj bez predpisu...tabletky na posunutie....a bez predpisu vas vidu tak niak 100 sk.Podla mna je to najlepsie riesenie.

ajka174

ahojte dievcata ja mam ten isty problem ale lieky si nemozem kupit tak lahko som v anglicku a na august mam ten isty problem existuje aj nieco ine okrem liekov ak nie napiste aspon nazov lieku a ak viete ci je treba lek.predpis.vdaka ajka

zajko

ahoj.ja som tiez uzivala lieky na posunutie,a bola som spokojna.vobec nic mi nebolo a citila som sa dobre.a na sledujuca menstruacia bola v pohode.tak sa toho neboj a skus.drzim palce a prajem prijemnu dovolenku

syma

zajdi za gynekologom a najdite najlepsie riesenie, liekx na posunutie su, ale vacsinou zasahuju do pravidelnosti cyklu

charlotte

Ahoj! nie na kazdeho posobi ten isty liek rovnako. Ked nevyskusas, nebudes vediet, ako takuto liecbu zvladnes. Budes bohatsia o skusenost..ja si myslim, ze by si to mala skusit.