postelné trapasy

judka898

No ja som sa trapne citila, tiez vtedy, ked ma priatel napumpoval vzduchom a potom to islo von v podobe divnych zvukov akoby prdov. Stava sa to hlavne vtedy, ked je zena hore. A najhorsie na tom je, ze ked to vysvetlujete partnerovi nic nepovie a tvari sa asi takto:"Dobre moja vymyslaj si aj tak viem, ze si prdela." Ale teraz to uz po par rockoch beriem normalne, ale zo zaciatku to bolo dost trapne.

cedric

ja som niekedy s bivalou vnimal ako trapas jej oralny sex, ked to zena nevie tak je to dost o nicom.. poradte, ako by vam mal povedat vas partner ze to robite zle a ukazat jak na to aby ste sa necitili trapne ?

envy1234

nam raz brat vbehol do izby, ja na priatelovi, ale teda skor som na nom tak lezala, samozrejme " v akcii" bracho zacal s nami kecat... potom som ho slusne vyhnala :) ale myslim, ze na to nedosiel... a este som volakedy za trapas povazovala take tie "prdy" co sa obcas vypustia z intimneho miesta, ked vas chlap napumpuje vzduchom..ale teraz je to uz sranda :)

alina

my sme tiez raz boli na chate a vbehol nam tam mojho priatela kamos, ale my sme o tom ani nevedeli a venovali sme sa sami sebe dalej a ten kamos nas zatial sledoval.

noonaa

mne raz na izbe na chate ovori dvere sused,priatel bo na mne,aj vo mne vlastne,boli sme zakryty...sused stal vo dverach a si 10 min s nami kecal,len tak,ako ide zivot.....