Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie v podpazusi... nadmerne potenie

Príspevok v téme: Potenie v podpazusi... nadmerne potenie
katica

je to dost trapne, neviem co si mam oliect, stale sa potim v podpazusi, v lete, v zime, v kuse... nemozem nosit donekonecna cierne veci, lebo na tych sa tak neda vidit... uz som skusila vselijake dezodoranty a nic nezabralo....iba zmierbńuje, ale neprestane... zavidim zenam, ktore moze nosit farebne tricka, atd. prosim o rady .. :(

Dominika1127

ja mám taký istý problém,ale driclor velmi neodporučam pretože sa nedá použivať dlho lebo spôsobuje hrčky tak sa toho bojím....tieš som počula o šalviovom čaji preto ho chcem vyskúšať..a baby viem že je to neprijemne poznám to ale budte rady že to škodlivé ide z vás von a nezostáva to vovnútri...ale tieš hľadám niečo čo by to zmiernilo a ja sa potím hlavne ked mam stres :(

Dely

Ahojte, ja mam taky problem, ze sa nadmerne potim ked mi je zima. To znamena, idem niekde von, alebo som dlhsiu dobu vonku a slabo oblecena, tak sa logicky trasiem ale zaroven som spotena v podpazusi ako keby je 50 stupnov a beham maraton. Pritom som iba vonku a je mi zima. Aky moze byt problem?

ničiik

ja mam 15 a potila som sa riadne a vraj som to mala dedične a toho sa ževraj neda zbaviť....a sestra mala ten isty problem a potom si kupila driclor začala ho použivať aj ja teda a obe sme sa po piatich davka cca prestali potiť...:) teraz si už len vychutnavam ten skvely pocit asi tak 3 mesiace a nič :))

Denz

antiperspirant je dost nebespecny casom...obsahuje aluminium-hlinil a sposobuje upchavanie potnych zliaz...casom sa objavia hrcky v podpazusi a je to dost bolestive...

Denz

katica- minies kopec penazi a nic ti nepomoze...
Je to hormonalna porucha...navstiv gynekologa.
Driclor cca 7 eur a nic nepomoze...ale ak chces skusaj vsetko a potom mi das za pravdu....
Pa.

cajik

Lolica - neviem ci si toto este precitas, ale rano si driclor uz nedas, ale len obycajny deo/antiperspirant. Inak je tu aj vyhladavanie v temach, tema o driclore tu uz bola, a nie jedna.

johh

Potrebovala by som poradit: moj syn ma tiez problem s potenim - exituje nejaky dobry antiperspirant alebo dezodorant, ktory zabranuje alebo aspon zmiernuje potenie v podpazusi?

lolica

A ESTE BY MI NIEKTO ODPISAL ZE AKO TO MAM POUZIVAT?LEBO TU CITAM ZE TO SI DAM CEVER A RANO TO UMYJEM? A POTOM AJ RANO SI TO MAM DAT?...?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie v podpazusi... nadmerne potenie - Fórum - ZDRAVIE.sk