Potenie v podpazusi... nadmerne potenie

Príspevok v téme: Potenie v podpazusi... nadmerne potenie
katica

je to dost trapne, neviem co si mam oliect, stale sa potim v podpazusi, v lete, v zime, v kuse... nemozem nosit donekonecna cierne veci, lebo na tych sa tak neda vidit... uz som skusila vselijake dezodoranty a nic nezabralo....iba zmierbńuje, ale neprestane... zavidim zenam, ktore moze nosit farebne tricka, atd. prosim o rady .. :(

99stevo

Mne pomohlo nosenie neviditeľného trička so zosilneným podpazuším. Prišiel som na to, že možno polovica potenia bola zo stresu, že sa spotím a budem mať mokré koláče. Tričko nepustí pot na košeľu a ja som kľudnejší.. a je z bavlny..

sfinxa

Dobrý deň,
chcem sa zapojiť do diskusie a odporučiť produkt, ktorý ja používam Perspi-Rock našla som ho v internetovom obchode www.e-zdravotnickepotreby.s Existuju aj také ako keby vložky pod pazuchu, ktoré sajú pot, nie je ich pod tričkom vidno - su proste super.

Ajja1

Tým všetkým som prešla a časom sa mi zapaľovala koža v pazuchách pod všetkými guličkami.Teraz si dám pred letom pichnúť Botox a mám pokoj 8 mesiacov.

poradim111

Dobry den.
Aj ja som mala problem s nadmernym potenim. Nedavno som zacala pouzivat DRICLOR.
Uz po 1. pouziti som sa potila o 90% menej. Je to naozaj uzasne! Kupila som ho normalne v lekarni za cca 10€, BEZ PREDPISU. Jedinou nevyhodou je svebenie, slabe palenie na mieste, kde som ho naniesla. Ale po chvili to ustupi. Rano som necitila uz nic. Preto je dolezite miesto nanesenia rano umyt vodou.
V dnesnej dobe ma vacsina liekov a pripravkov neziaduce ucinky, ktore sa niekedy mozu a zase ani nemusia prejavit. Je to vec nazoru...
Nezabudnite si precitat pribalovy letak a navod na pouzitie!
Urcite ho odporucam, aj napriek svebeniu, pretoze ucinok je perfektny!

Odporucam

Na nadmerne potenie Vam chcem poradit jednu velmi ucinnu vec ktora sa vola L TRYPTOFAN !!! Je to neskodna aminokyselina ktoru mozte dlhodobo uzivat bez vedlajsich ucinkov . Ja osobne na nadmerne potenie dlani som vyskusal naozaj vsetko a mozem Vam odporucit len tuto jednu vec ! Naozaj to pomoha ! Treba to brat pravidelne kazdy den a dlhodobo a po par tyzdnov uvidite zmeny ci uz na sebe alebo na nalade ale celkovo hlavne velky rozdiel na nadmer. poteni . Objednat sa da na nete okolo 10 - 15€ . Odporucam od scitec nutrition pretoze 1 tableta obsahuje 500mg l tryptofanu kde u inych vyrobcov len 250mg.

Barca 28

Ja sa nadmerne potim v podpazusi asi od 8smich rokov a vobec neprestava.Teraz mam 12 a na telesnej nosim mikiny lebo raz sa mi spoluziacky smialy ked videli tie smuhy.Nenosim sede tricka lebo na tych to najviac vidiet.Existuje nejaky produkt ktory to utlumy?

Dominika1127

ja mám taký istý problém,ale driclor velmi neodporučam pretože sa nedá použivať dlho lebo spôsobuje hrčky tak sa toho bojím....tieš som počula o šalviovom čaji preto ho chcem vyskúšať..a baby viem že je to neprijemne poznám to ale budte rady že to škodlivé ide z vás von a nezostáva to vovnútri...ale tieš hľadám niečo čo by to zmiernilo a ja sa potím hlavne ked mam stres :(

Dely

Ahojte, ja mam taky problem, ze sa nadmerne potim ked mi je zima. To znamena, idem niekde von, alebo som dlhsiu dobu vonku a slabo oblecena, tak sa logicky trasiem ale zaroven som spotena v podpazusi ako keby je 50 stupnov a beham maraton. Pritom som iba vonku a je mi zima. Aky moze byt problem?

ničiik

ja mam 15 a potila som sa riadne a vraj som to mala dedične a toho sa ževraj neda zbaviť....a sestra mala ten isty problem a potom si kupila driclor začala ho použivať aj ja teda a obe sme sa po piatich davka cca prestali potiť...:) teraz si už len vychutnavam ten skvely pocit asi tak 3 mesiace a nič :))