je vino ovocie

alk

Ak chudnes, ak si das hocijaky alkohol ,teda aj spominane vino,chudnuci proces sa skor na isty cas zastavi,preto sa nedoporucuje v dietach alkohol.neviem zvlastna to otazka vsetci Ti uz povedali,sport,pestra strava,zelenina ,ovocie cerstve a mas po probleme.Samozrejme nie kompoty.Vela stastia.

mata5

Jasne, ze vino nie je ovocie...som si myslela ze si niekto robi srandu, ked som si to precitala v temach...ma to rozosmialo,...ale tu vidim, ze niekto to myslel vazne...NECHAPEM!

asdf

ako moze byt vino ovocie? to mi povedz .. vino je len produktom, ktory je vyrobeny z hrozna a neviem este akych prisad ... a urcite neschudnes .. vies kolko kalorii obsahuje vsetok alkohol? vela ...

krejzygrl

ja si myslim ze z vina skor priberes ako schudnes a chudnut alkoholom je podla mna hlupost, ak chudnut chces tak to skus sportom radsej. ;)

°°°°

Nemudruj o minulosti, nesnívaj o budúcnosti ale chop sa okamihu a uč sa od tejto chvíle. a hlavne chudni, vikta. trochu zivota a pohybu do toho zivota. nezachlastaj sa len preto, ze nerozoznas ovocie od alkoholu.