Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je vino ovocie

alk

Ak chudnes, ak si das hocijaky alkohol ,teda aj spominane vino,chudnuci proces sa skor na isty cas zastavi,preto sa nedoporucuje v dietach alkohol.neviem zvlastna to otazka vsetci Ti uz povedali,sport,pestra strava,zelenina ,ovocie cerstve a mas po probleme.Samozrejme nie kompoty.Vela stastia.

mata5

Jasne, ze vino nie je ovocie...som si myslela ze si niekto robi srandu, ked som si to precitala v temach...ma to rozosmialo,...ale tu vidim, ze niekto to myslel vazne...NECHAPEM!

asdf

ako moze byt vino ovocie? to mi povedz .. vino je len produktom, ktory je vyrobeny z hrozna a neviem este akych prisad ... a urcite neschudnes .. vies kolko kalorii obsahuje vsetok alkohol? vela ...

krejzygrl

ja si myslim ze z vina skor priberes ako schudnes a chudnut alkoholom je podla mna hlupost, ak chudnut chces tak to skus sportom radsej. ;)

°°°°

Nemudruj o minulosti, nesnívaj o budúcnosti ale chop sa okamihu a uč sa od tejto chvíle. a hlavne chudni, vikta. trochu zivota a pohybu do toho zivota. nezachlastaj sa len preto, ze nerozoznas ovocie od alkoholu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je vino ovocie - Fórum - ZDRAVIE.sk