Civava

niki222

a prosim vas v ktorom tyzdni najskor sa mozu civavky kupovat resp. predavat? kedy uz mozu odist od svojej rodiny?

mirkaaa

pp no strucne povedane papiere, ked ma pes papiere chodis s nim na vystavy a tak....Samozrejme,ze psik s papierami stoji viac...

:)

niki, poslala so, ti mailik..;) potom nas havino je ten tmavy tam vlavo hore..;)
mame psika no..a foto mam, ale este som to nehodila z fotaku do pc..len take vseliajke..ale v mobile plno:D

niki222

bola by som velmi rada...mozes mi napisat na mail holinka@centrum.sk...dakujem...a ta tvoja civavka ako vyzera? nemas foto?:-) mas psika alebo sucku?

:)

ano vsetky maju uska...teda, mali by mat..ak nemaju, tak akoze to je ako keby si ti mala trojite ucho alebo ako to povedat..proste spravna civava ma mat tie uska tak hore..
niki, ak chces, mozem ti dat kontakt na tu pani z handlovej..vravela nam vo stvrtok, ze kazdu chvilu caka porod..;) a ona je fakt seriozna

inak ludia..prosim vas, poradte mi, ako co anjlepsie an neho ist, aby mi kakal an ten zachod..fakt ho to nemozme ucit von, od pondelku bude doma doobeda s babkou a ona s nim vomn chodit nebude..cikat an to cika..ale vykaka sa vzdy mimo

majka335

vsetky sucky cicavy su toho typu ze im tak strasne stoja uska?....mne sa velmi pacia psikovia....ale cela som mat "babu"