meska mi

Príspevok v téme: meska mi
mara

minule som menstruaciu dostala 4 dni skor,potom 12 dni skor a teraz mi meska a bojim sa,ze som tehotna,lebo ma uz dlhsie boli bruch a akoby sa tam nieco hybalo,boli ma v podbrusku,ale menzes nikde,mam strach.pohlavny styk som nemala,ale maznanie tam bolo,hoci sa chalan nespravil,ale ta cira tekutina bola a ta obsahuje sperma,tak mam strach,ze som si to tam dala sama pri napravovani malych pysk,je to mozne???? bojim sa!!!!!! pomooooooooo!!!!!!

passi

ja mam rovnaky problem=((partner sa do mna nespravil ale bola tam ta tekutina a tiez mam teraz bolesti v podbrusku bez menstruaciu...cela som nejaka slaba a z nicoho nic sa mi nafukli prsia a bolia..bojim saa=(((

tana

bola som na chate 15-eho,den pred tym mi skoncila menstruacia,a po prvy krat som sa tam vyspala s chalanom.nepouzil ocranu,ale v "tu" cvilu nebol vo mne a dal mi to na brusko,ale aj tak sa bojim ze sa do mna nieco dostalo pretoze mensruaciu mavam pravidelne,ale vcera som mala dostat ale nedostala som...strasne sa bojom.mozem byt tehotna??

tana

bola som na chate 15-eho,den pred tym mi skoncila menstruacia,a po prvy krat som sa tam vyspala s chalanom.nepouzil ocranu,ale v "tu" cvilu nebol vo mne a dal mi to na brusko,ale aj tak sa bojim ze sa do mna nieco dostalo pretoze mensruaciu mavam pravidelne,ale vcera som mala dostat ale nedostala som...strasne sa bojom.mozem byt tehotna??

mara

ale stale som ju mala pravidelnu,ale teraz posledne mesiace sa tak rozhadzala,mala som ju uplne presne,tak preto sa bojim a je aj slabsia ako predtym.teraz ma uz asi 3 dni tak boli brucho,neviem co to je a menstruacia nikde,uz som z toho mimo.a aj brusko mi narastlo,alebo si to aspon myslim.tak sa bojim

..........

Ahoj, urcite nie si tehotna. Mas predsa nepravidelnu menstruaciu, takze sa neboj. Odporucam navstevu u gynekologa. Co to mate s tymi malymi pyskami?????