Chut pri lizani-sex

dubka

Ak reaguješ sposobom, ze teba partner nechce lizat, tak ani ty jeho fajčiť, mas to popletene, ak on tebe oral robit nechce, a tebe sa fajka paci, tak ho fajci, on bude hladat sposob, ako INAK než oralom , to tebe vynahradiť.

dubka

Neviem načo to riešite,ked ti to priatel robi, tak to robí lebo to chce, naco riešiš, či mu chutíš. Zbytočne samu seba tým ničíš...

elablue

No neviem ci je to v poriadku ked je tam baba taka fuj, mozno tam ma nejaky zapal alebo co lebo mne priatel vravi ze som tam dole stale sladucka. Nikdy to nebolo nechutne kysle ze by sa to nedalo lizat.

lucylka

Neviem ako na to mozes povedat fuj, ty si myslis, ze vase spermie chutia bohvie ako super?? Tak ich skus ochutnat a potom zistis! Ja spermie proste prehltnut nedokazem, pretoze uz keby mi to chcel nastriekat do ust, tak ma pri tom napina na zvracanie a je to bohuzial niekde v mojom podvedomi, aj keby sm velmi chcela, tak to proste neprehltnem. Tak ked ti tvoja priatelka nechuti, tak je to nerob, ale potom vazne neocakavaj, ze ona bude hltat tvoje spermie. Ja mojmu priatelovi v pohode urobim oral, ale vystrieka sa na mna a nie do ust..

kitti

No ja neviem,ale keby moj manzel povedal na moje,ze fuj,tak ....
Ani mne nechutia velmi jeho spermie,ale robim to,lebo viem,ze jemu je to dobre.Nerozmyslam nad tym,ci mi to chuti,ci nie,pozeram sa na to,ci mu to robim dobre a ci sa mu to paci ako to robim.

noonaa

no,dajte niekto rady,ako chutit lepsie......mne sa vraj zmenila chut......a nechcem tyrat priatela,ak k horsiemu,ale on to vraj robi,bo som to ja a je to moje...ale je mi to neprijemne,ked viem,ze teraz nechutim tak dobre,ako pred tym....moze za to stres?

fghj

poviem iba toto je to veeelmi dobreeee super ine nemam co ktomu povedat je to velmi dobree ked to robim mojmu dievcatu a ona si to len vynachvaluje