Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s konečníkom

Príspevok v téme: Problémy s konečníkom
slnečnica

Prosím o radu hrozne ma svrbí konečník,ale iba po stolici ked sa utieram asi 2 roky s prestávkami.Výter bol v poriadku mastičky mi pomáhajú iba na čas.Stolicu mám pravidelne denne bolesti žiadne.Môže zlatá žila len svrbieť?V kľude ani ináč svrbenie nepociťujem len pri utieraní napr. aj po sprchovaní?Parazity to podľa výteru nie sú.Má niekto alebo mal podobný problém a čo pomohlo? Ďakujem za každú radu.Eva

anonym_2137

Už som to písala "hemoroidy", že aj mňa začal strašne svrbieť, no nakoniec som zistila,že ak si zlatú žilu stále natieram masťou FAKTU, tak z toho ma to začalo svrbieť. Tak som si kúpila detský aviril krém, po umytí som si natierala s tým a prešlo to.

Freduska

nie nie.. pouzivame ten isty a nikdy mi nic nebolo a teraz mi to vyslo uz to bude asi tyzden a citim ze to mam ci dalej tym horsie :S... okej vyskusam to dakujem za radu :*:)

Maros75

Neperiete gatky s nejakym blbym praskom??
Alebo avivazou??
Natieraj si to Panthenolovou alebo calciovou mastickou.

Freduska

Ahojte..mne sa vyskytol taky problem ze na konecniku mi vysli cervene bodky a potom to preslo na moju vaginu ale len na lavu stranu a strasne to stipe .. neviem si dakeky sadnut tak to boli a a ked mam ist na malu potrebu tak ma to strasne stipe .. a z konecniku mi tecie hnis.. co mam robit ?

agina

-odkaz odstránený-

skus panensky kokosovy olej, dostanes ho na tejto stranke.Ma antibakterialne, antivirove ucinky, proti plesniam, kvasinkam, mykoze...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s konečníkom - Fórum - ZDRAVIE.sk