PROSIM O RADU ide o otca

ethel

tak teraz nerozumiem,všetko má?? Teda to mám chápať tak,že schudol? Môže mať aj piesok,alebo zápal moč.mechúra.Bolo by treba vyšetriť moč,aspoň papierikom.Ak sa ti dá,zober mu vzorku moča a odnes k nejakej doktorke,či by sa na to nepozrela.

ethel

Lucka...to je ťažko..tak mu povedz nech teda nekričí,keď nechce ísť k doktorovi.Vidíš a potom sa majú ludia liečiť a vyliečiť a sami nechcú ani za ten svet...Teraz ma tak napadlo,nemá bolesti pri močení?Neschudol v poslednej dobe?Bolesti sú v oblasti mechúra?

lucia l.

no ved ja mu to hovorim stale..on ani za boha nepojde az pokym to nebude vazne ..lenze on ma niekedy take bolesti ze az krici a cloveku to po roku aj lezie na nervy..hlavne ked ani k doktorovi nechce ist.kvoli nemu sme hore aj celu noc. neplati si pretoze hovori ze to je zbytocnost

ethel

Lucka...prečo si neplatí poisťovňu? On je podnikateľ?Nechápem...Je zvláštne,že hlavne muži takto reagujú,že odmietajú chodiť k doktorom...povedz mu,že sa o neho bojíš!

lucia l.

on praveze si neplati poistovnu..tak preto .. akurat rano som mu hovorila ze nech ide k doktorovi a sa na mna nahneval ze sa furt do neho staram a mam sa starat o svoje veci :(

ethel

lucka...ty nemáš čo platiť operáciu!!!!! Prehovor ho na sono..proste mu nejako dohovor,že o nič nejde,že nemusí s ničím súhlasiť,len ho pozrú a bude..ukecaj ho!!!

lucia p.

on nechce ist k doktorovi pretoze sa boji ze nahodou ho budu musiet operovat a nemame tolko penazi aby sme to zaplatili. a je to vazne moc? pretoze pokial to nema ziadne nasledky on tam nepojde :( ..mam strach ze sa mu nieco stane a co potom :((