Miss Sporty

kape

som_zasadne_proti A ... :no viete baby miss sporty je hlavne pe mlade baby a pochybujem,ze neake stedoskolacky,dokonca aj mladsie baby,ktore su este na ZS budu mat peniaze na make-up od Lavery,takze asi tak

s.m.i.l.e.

podla mna je miss sporty dobra kozmetika, laky su uzasne, lesky tiez a ked porovnam ich spiraly so spiralami od rimmelu, tak mozem povedat , ze som s nimi spokojnejsia, ale samozrejme, kazdy ma iny nazor. :D

som_zasadne_proti

baby, prosiim obmedzte miss sporty.... totiz najviac testuju na zvieratach... su aj lepsie a cenovo porovnatelne znacky.... velmi prosiiim

bonduelle

Ja som zase spiraly miss sporty pouzivala velmi velmi dlho, pri mojich zaciatkoch licenia sa ked som nemohla vyhadzovat peniazky na drahsiu kozmetiku, avsak hodnotim ich kladne, v porovnani s drahsimi spiralami, cca okolo 500-600 sk nemam pocit zeby vyschinali rychlejsie, na ociach vydrzali cely den, sice efekt nebol az taky ako pri drahsich, ale miss sporty je prave kozmetika pre mladsie holky, a tam neviem aky ohurujuci efkt nepotrebujes. A co sa tyka make upov, nepouzivala som pretoze odtiene sa mi nepozdavali, a puder mala som ten antibakterialny, a co ja viem..nic extra ale ani vytknut sa mu nic neda, ale za tu cenu..kludne si kup, myslim ze neolutujes, akurat budes ho musiet nanasat viackrat za den ak mas velmi mastnu plet

lll

mam mierne akne,mam si kupit puder od nich?lebo pisete ze pudre boli OK,ja by som si inak neaku riasenku a tak od nich nekupila ale na tie pudre som pocula chvali tak neviem...

Karolinnka

inak to je pravda ze miss sporty sa rychlo vysusuje... aj spiraly a laky, skusala som laky na nechty od znacky she a su fajn

deedee

Ja som s Miss sporty velmi nespokojna. Je to podla mna velmi nekvalitná, lacná fraška. A špirala je najväčší shit. Za 2 týždne ti vyschne a efekt nikde. Vrelo nedoporučujem.