Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a moč?

akne

pozor na urinoliecbu. je vyborna, ale ako tu pise aj victory, nutne je sa na nu najskor pripravit. vtedy su skutocne velmi dobre vysledky. niekedy az zazracne pomaha.

victory

ja som si liecila mocom (urinou) koznu alergiu. ale neodporucam nikomu len tak s tym zacat. treba to robit pod dohladom odbornika. a predtym treba mat za sebou aspon niektore ocistne kury, inak si mozete velmi, velmi ublizit. moc samotna je sterilna, takze bakterii sa nemusite bat, pokym ovsem odber urobite po dokladnom umyti. rozhodne sa do toho nepustajte zivelne a len tak bez toho, aby ste spolupracovali s terapeutom, ktory sa v tom vyzna. mozete totiz skoncit aj v nemocnici, a potom sa vam lekari, ktori o tom nic nevedia, iba vysmeju. ak budete mat odvahu im povedat, co ste robili. je to vynikajuca metoda a velmi ucinna, ale ma svoje podmienky, ktore treba dodrzat.

zrkadlo

caute ludia...ako rychlo sa ta koza supe...a je to moc vidno...???
ked si dam make up tak sa mi to este viacej zdorazni????
vopred dakujem za odpoved...

Kacenka666

Najskor si preštudujte o moči aký je samoliečitel, a až potom tu pište ze obsahuje bakterie a je škodlivy! same hovadiny, ved mám sestru doktorku tak viem sama aky je moč liečitel

mnamka257

akne sa tvori kvoli bakteriam a pokial viem tak aj v moci sa nachadzaju bakterie, takze naco zbytocne davat na aknoznu plet dalsie bakterie?

kajushka

tiez som najprv neverila ale nakoniec som skusila aj ked mi to bolo nechutne.davam si to rano a vecer a zatiaal sa mi zda ze sa mi plet trochu zlepsila tak vsetkym odporucam nech skusia

potkanica

Ahojte...som rada,ze som narazila na tuto temu...mne uz je jedno co si dam na plet, ci to bude smrdiet ci ne, pokial to zabries :)...taaakze idem si asi opisat plet a idem sa modlit aby to zabralo :D...strasne tuzim po peknej pleti :( drzte palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné a moč? - Fórum - ZDRAVIE.sk