Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a moč?

damian

Marisa, pamataj, ze akne je aj vnutorna zalezitost a treba detoxikovat aj travenie a cele telo. Casto len povrchove osetrovanie tvare nastaci, aj ked to moze znacne ulavit a zamedzit zapalom.

MARISA116

AHOJTE JA MUSIM SKUSIT TEN MOC LEBO JA SA SAMA SEBE HNUSIM ANI SA NECHCEM POZERAT DO ZRKADLA JA MAM AKNE LEN NA LICACH A US TOHO MAM DOST!!! NECH SMRDY A NAPISEM VAM VISLEDKY OK?

Kachorka

Ajojte, neviete či maju chlapi v moči aj nejaké spermie?? zauimalo by ma to-a sorračte ked to s touto temou moc nesuvisi...

damian

A koľkí z nás vedia o tom, že plod v tele matky „inhaluje“ počas vývoja pľúc takzvanú amniotickú tekutinu (amniotic fluid), ktorej základnou zložkou je, akože ináč, moč. Bez tejto tekutiny a bez moču by nebol vývin pľúc možný. A aj napriek tomu nás konvenčná medicína učí vytvárať si k moču odpor. A my ju nasledujeme ako poslušné ovečky.

melania28

Aj ja som už vyskúšala vlastný moč na tvár a môžem to len odporučiť. Mala som rozsiahly ekzém na tvári, lekári si zomňa urobili pokusného králika, no potom som sa dočítala na nete, že sa to dá liečiť aj týmto spôsobom. Vysadila som všetky tabletky a hormonálne maste a začala som s urinou. Teraz mám krásnu pleť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.