Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a moč?

damian

Ano, zalezalo by aj od lekara, keby to nebolo tak zlozite. A zlozite je to preto, lebo lekari su nadopovani informaciami o chemii a farmaceuticka medicina im poriadne vymyla mozgy. Az tak, ze ich netrapi, ze povod koznych ochoreni je v splesnivetych crevach, odkial sa mnozia kvasinky po tele. Netrapi ich, ze na kozne problemi sa MUSI telo dedoxikovat, nasadit probiotika, ktore tu crevnu mikrofloru napravia, nezaujima ich, ze STRAVA ma hlavny vplyv na vznik choroby aj na vyliecenie, ba budu kvakat opak, ze strava s tym nema nic spolocne. Nezaujima ich princip, ze to, co nemozes dat do ust, nedavaj ani na kozu, kedze koza velmi vstrebava a chemikalie koluju po celom tele. A taky med aj moc mozes dat aj do huby a teda aj na kozu.

damian

No, tak, mily PharmRamon
1. Amoniaku je moc v moci, ak clovek nepije adekvatne mnozstvo vody, telo sa potom snazi kyslost neutralizovat amoniakom ktory zacne vydavat.

2. Vacsina ludi na tomto fore je tu preto, lebo ti Tvoji (pseudo)odbornici z koznej mediciny ZLYHALI.

3. Teoriu a prax z oblasti naturalnej mediciny a aj urinoterapie napisali ludia, co tiez maju Dr pred mennami, tak akym pravom ich nazyvas "sarlatani"? Lebo nenadhadzuju pharm-ziskovym korporaciam???

3. To, ze o mede si necital v odbornych zurnaloch a ze to vraj nebolo dokazane je hlavne preto, lebo mainstreemova ortodoxna medicina NEMA ZAUJEM, ABY TO DOKAZANE BOLO, LEBO BY TO NEBOLO EKONOMICKY PROSPESNE.

4. Vies, co si davaju MNOHE celebrity na xicht? Davaju si nan MOC.

5. Vies, co 35 rokov kazde rano pil isty znamy prezident a aj to jasne a nahlas povedal narodu??? Pil vlastny MOC. A vies kolko sa dozil? Hladaj a najdes!

PharmRamon

Vštko záleží aj od lekára a jeho schopností, možno je dobré skúsiť aj vymeniť kožného. Musím však dodať, že takmer každému návšteva kožného lekára pomohla...
Vždy treba hľadať príčinú prečo vám liečba nezaberá a ak sa o to lekár nesnaží, treba ho vymeniť.

romana

PharRamon
Ja som už od 20 rokov liečená u kožnej a nič. Vyskúšala som Sinoren, Isotrexin, Aknemicin... už si ani tie názvy všetky nepamätám. Tiež chem. peeling kys. glykolovou u kožnej, hormon. antikoncepciu, pravidelné návštevy kozmetičky, AHA kúru, mikrodermabráziu... A? Moja pleť je stále horšia, pretože akné pretrváva a už aj stárne. Mám 31 rokov a poviem ti, že topiaci sa aj slamky chytá. Asi tak. Niekomu pomôže chémia a inému prírodne látky. Jasné, že mám zábrany, ale dala by som už hocičo, len aby som sa toho problému zbavila. Najlepšie to chápe ten, kto tým sám prešiel. Myslím, že škodu si tým neurobím a za vyskúšanie nič nedám... to doslova.

lizanka

PharmRamon: ty sa pytas preco? poviem ti preco ja. lebo lekarka si zo mna spravila pokusneho kralika, nespravila mi ziaden vyter z vyrazky ci to vobec je akne, predpisovala bud neucinne lieky alebo ucinne kratku dobu, doslova experimentovala a na vsetky sa paradne doplacalo. nasilu mi vnucovala vzorky La Roche Posay, Bioderma a spol. a nezaujimalo ju ze som to uz skusala a nic mi to nespravilo(mala som 2 lekarky za 3 roky).

Rozhodla som sa, ze nebudem davat zarabat tym tvojim "odbornikom", lebo stav mojho ksichtu maju aj tak na haku.

PharmRamon

V poriadku ako myslíte. Ak veríte radšej šarlatánom ako odborníkom, kľudne si obohacujte vašu pleť močom, veď vôni amonikau niekto neodolá.
Najlepšia rada: Navštívte kožnú ambulanciu a nechajte si pleť diagnostikovať lekárom.
Pre všetkých vyznávačov moču:Čo je podľa vás tou účinou látkou? Urea? Poprosím o biochemický mechanizmus účinku a možno nad tým porozmýšľam. Viem že ste zúfalí a chcete si nabrať sebavedomie, byť krásní a neodolateľní, ale dávať si moč na tvár? Taktiež sa vyjadrím ešte k medu: je pravdou že už starí egyptania používali med na vyhladenie pleti, ale to skôr patrí ku kuriozitám a taktiež nikdy nič také nebolo dokázané a žiadny šarlatán ma nepresvedčí o opaku.
Prečo sa tak bojíte chemických prípravkov? Prečo ste sa neodhodlali navštíviť lekára? Väčšina z vás čo ste si dali na tvár moč vôbec nenavštívila lekára a slepo verí že im to pomáha. Prečo?

google

Nejake informacie sa daju precitat ked si do vyhladavaca (napr. www.google.sk)napisete/ urinoterapia. Je o tom aj viac knih. Ja som sama urinoterapiu neskusala, mne sa to fakt hnusi. Ale nebola som v takom zlom zdravotnom stave. Plati ze nikdy nehovor nikdy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné a moč? - Fórum - ZDRAVIE.sk