trpne mi prava ruka

Príspevok v téme: trpne mi prava ruka
vallika

od rana pocitujem ako mam strpnutu pravu ruku, take jemnucke mravcenie. mozem pisat, vsetko, ale citim to. obcas to sice citim viac, ale postiskam pastou a je to opat jemnejsie. moze to byt nejak narusene nervstvo, pretoze vcera som prezila hrozne soky, plakala som az som da sa povedat ziapala, drkotala mi sanka, svalsto a tak.... co mam robit aby to prestalo? mam navstivit lekara? dakujem

vallika

ja viem, som hlupa, ale je mi blbe ist s tym k lekarke, hlavne preto, ze mam 20 rokov. uvidim este zajtra ci to bude take a pojdem.... dakujem za rady...

RNG

Chod pre istotu co najskor k lekarovi na EKG, aby si sa uistila, ze to nie je zo srdca!
Ak je to len nervoveho povodu, zober nejaky rybaci olej(3x3 gramy) a nieco na ukludnenie-asi pijes valerianovy caj na spanie, daj si dvojnasobnu davku vecer.
Ak je to z prilahnutej koncatiny(nedostatok krvneho obehu, malo by to pri rozcviceni prejst. Ale najskor na to EKG, inac riskujes, ze si mala slabsiu porazku a na to "rozcvicovanie sa" je najnebezpecnejsie.To potrebuje klud!

vallika

jedavam uz tabletky na spanie.... vytazok z nejakej rastliny... su fajn, do 15 min zaspim.. lenze vcera to bolo nieco uplne ineho razu a tabletku na spanie som ani nepotrebovala, zaspala som od vysilenia

samko r.

Musíš si dávať pozor, hnevom stúpa TK a môžeš dostať nejakú mŕtvicu. S tým nie sú žarty. Alebo skús behnúť niekde k masérovi, možno to bude len chrbtica a masírovaním sa môže uvoľniť a tebe uľaviť.

vallika

jedavam uz tabletky na spanie.... vytazok z nejakej rastliny... su fajn, do 15 min zaspim.. lenze vcera to bolo nieco uplne ineho razu a tabletku na spanie som ani nepotrebovala, zaspala som od vysilenia