svrbenie a infekcia mocových ciest

sasa121

Určite je to dôsledok užívania ATB,treba napríklad sedavý kupeľ s roztokom sody bikarbóny,ale nie vždy pomôže.Vo vážnejších prípadom First a gelly natierať okolie a aplikovať do pošvy na noc na tampóne

RNG

Vyplachy antimikrobialnymi pomahaju(hlavne koloidne striebro a roztok GSE=3-6 kvapiek GSE na deci vody).
na precistenie mocovych ciest od bakterii mozno pouzit aj prirodne prostriedky, castokrat som pri podobnych temach spomenul brusnice a hlavne D-manozu(napr firma Meda ma vyrobok s D-manozou ale odporucal by som zdvojnasobit nimi odporucenu davku-moje zdroje informacii mali s takou klinicke uspechy do 3 dni na streptokokove infekcie)

hilary

ja mam to iste, tiez mam infekciu mocových ciest..antibiotka užívam, ale nejako ma zazala svrbiet posva a ked si to poskriabem , ma to stipe..ale neskor to zase prestane a uz ma nic nesvrbi, o den to zacne znovu...neviete co to je a co by nato pomohlo? ten cannesten je dobry?

xxx1

ethel...prečo jej pre boha radiš aby si kupila cenesten? neviem čo za gyndu to máš ak ti toto poradila ,,ale moja mi povedala nech sa neopovazim cenesten natieraz na intimne partie..že to si tak cenestenom možem natreť "plesnive pety" ked dojdem s kupaliska domov....
ivuska11111 - NEODPORUČAM!!!

ethel

predpokladám,že užívaš antibiotiká...svrbenie je z candidy-objavuje sa pri lhodobom užívaní atb..najlepšie je oznámiť to doktorovi,aby ti predpísal Nizoral a kúp si Canesten masť...