neviem,ako to nazwat

antonia

A INAK TRVA TO ASI 5-6ROOW..PRVY KRAT MA TO ZACALO BOLIET ASI KED SOM BOLA V 4ROCNIKU NA ZAKLADNEJ SKOLE..A AGINA PROSIM TA VYSVETLI MI CO TENN POJEM ZNAMENA

luci

To neviem posudit, ci to je dlho.Ale ja som si v jeden den povedala, ked ma uz bolelo i koleno a neviem co este, ze sa nebudem k svojmu telu spravat ako k mrcinke, co nic nezvladne.Zacala som sportovat, hlavne vela chodim, nepouzivam mhd ked nemusim.Treba sa svojmu telu venovat a pocuvat jeho potreby.Ked ma sem tam zacne ta ruka boliet, no naposledy to bolo v decembri, tak som isla do fitnesu. Ak ti na snimku nic nenasli, tak to nebude nic vazne, len si treba asi sem tam zacvicit.

antonia

presne..tiez nemozem ohnut ruku..ako mozem,ale boli to...a uz to trva dooooooooost dlhu dobu.a bola som na snimku,a vraj to mam v poriadku.tak fakt neviem co to moze byt..a mozno stoho,ako vravis..ze nezatazujem,a ked pride nejaka zataz,tak sa to presili.ale zas...trvalo by to taku dlhu dobu?

luci

Aj mne sa to stavalo, asi 3 roky do zadu.Ked som ohla lavu ruku v zapasti, tak ma to bolelo.Ked sa mi to opakovalo castejsie,zasla som s tym k ortopedovi, urobil mi sono a ze som tam mala zapal a preliecil mi to s nejakymi liekmi.Uz si nepamatam ake to boli.Niekedy sa mi to vracia, no ozaj len velmi malo.Ortoped povedal, ze treba ruku pravidelne zdravo precvicovat a zatazovat,lebo ked nie je zvyknuta na zataz tak sa moze presilit a z toho su zapaly.