Velmi malé prsia:o(

zuzulik19

no baby ja mam 19 rokov a prsia žiadne ale fakt dost ma to hneva a neviem co s tým chcela by som sa pýtat kolko tak stoji plasticka operacia

jaeny

čaute,ja som tiež tomu neverila,ale napriek tomu som to odskúšala,fakt ich mám vačšie a plnšie,prečítajte si leták,za 580sk na 3mesiace sa to oplatí,já som si objednala ešte jedno balenie

Frialka

ja som tiež za plastiku, sice nemam az take male prsia, ale chcem im dat nejaky pekny tvar :) tabletkam by som teda vobec neverila, je to uplna blbost...

hmmmmm

Pocuj tebe mozno narastli akurat v tom obdobi samy od seba mozno to nema niic s tymi tabletkami... len nahoda nie??

jaeny

čauko baby,dívali ste sa na tie stránky www.multivitamins.sk,sú tam tabletky-Prsia extra a odskúšala som ich,po mesiaci sa mi zvačšili z 2na 3,možno i viac

žiaden efekt

Baby no ja som decolen skúšala, ale žiaden efekt, brala som to síce len 2 mesiace, ja neviem kolko to treba brať, aby bol nejaký výsledok, riziko vyhodiť tolko peňazí, ked nikto nezaručí že od toho narastú

ivica

janiq
píše žiaľ holú realitu, baby čo nemáte žiadne, tam nič nepomôže, tam musí byt nejaký zaklad aby sa malo čo vyplnit, babam ako vy a ja , nepômože často krát ani tehotenstvo /mam 2 deti/ 37 r a nulky. Ale už prestávam riešiť 12.9. plastika. A moc sa teším.

janiq

Nepomoze absolutne nic. Vyskusala som vsetko od "zarucenych cvikov", cez kremy az po "zazracne tabletky"... avsak tie len zazracne "vybielia" penazenku. Takze jedine plastika. A uz 4 roky mam usmev na tvari. Proti gustu ziaden disputat :).

kacka35

Ahoj fuh..
no jatiez nemam ani tie jednotky, ja nemam takmer ziadne prsia:o( a tiez zvazujem ten decolen, alebo nieco podobne