Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi malé prsia:o(

Ujo

Mile dami.Nepouzivajte nijake pripravky na rast vasej zenskosti.Racej ich kazde rano oplachnite polostudenou sprchou,natrite vami vyhovujucim kremom na uvolnenie svalstva.Po vstrebani tohto kremu prevedte masaz v smere hodinovych ruciciek v trvani 5 min.Nezabudajte ze takto pripravene prsia su citlivejsie na dotik.Chcel som povedat ze prsia su organ ktori ma schopnost rast aj po 40 ciatke.Zalezi hodne aj na vasom sexualnom zivote a organzmu,ci je pravy alebo nedostatocny.To vsetko je suhra hormonou ktore sa nedaju ziadnymi pripravkami nahradit.
Prajem Vam aby sa Vam vase sny naplnili.

bibba

mam take akurat ale prawda je ze keby som si mala wybrat medzi este mensimi alebo este wacsimi tak radsej xcem tie mensie... wed aj male prsia mozu byt pekne! skuste si wsetci wsimnut ze na welkosti nezalezi, ked maju pekny twar, pekne bradawky a tak dalej, mozu byt aj male! to wam predsa powie kazdy...

mimča

ahojte..no ja mam 14 rokov a nemam prsia no moznoale iba strasne malinke to myslim vazne..a moje kamoski alebo aj mladsie sesternice maju uz dvojky prsia..co mi zvacsi prsia okrem cibule a piva???..prosim pomozte mi
dakujem

kenza

Ja som za silikoniky:)) Pred operaciou som vyskusala tabletky na podporu rastu a nist, taktiez som menila 2x antikoncepciu kvoli tomu a nist.. Tak som sa nakoniec rozhodla ist pod skalpel:) A vysledok stoji za to!

ready

Ja som sa radila s mojim gynekologom a tiez som sa s nim bavila aj o plastike,tak mi to tak elegantne vyhovoril,a pospominal vsetky tie prednosti",ktore maju moje "male prednosti",ze som sa az zahanbila,ze co ja chcem,ved ja by som este mala mat navrch!:)Tak som zacala uzivat Lindynette,uvidim ci to bude mat nejaky efekt,ak nie,tak nic to.Najlepsi for je,ze manzel stale "pozoruje",ze sa mu zdaju vacsie,pricom to este nie je mozne.Ale necham ho v tom,je to celkom sranda.Ked neosialis prirodu,skus svojho partnera.Alebo mu kup lupu a nech sa zahra na detektiva:)

katika555

jajaj - ako sa mozes v 14tich trapit prsiami? paneboze ved si este len v puberte a prsia zene rastu niekolko rokov, dokonca niektorym narastu poriadne az po porode. mas este kopec casu - niekolko rokov - kludne aj do 20ky. ja mam tiez male a to mam uz 19 :D a napriek tomu nemam komplexy ani ziadne problemy lebo som este so ziadnym chalanom nemala kvoli tomu problem. mam stastny rocny vztah a priatel mi hovoril o tom ze predo mnou mal nejake dve dievcata co mali velke prsia a povedal mi tiez ze tie moje sa mu pacia o moc viac. baby neblaznite, netrapte sa, zivot nie je o prsiach :) a ten ktory by vas nechcel kvoli tomu ze ich mate male, ten si vas nezasluzi. berte to ako prirodzene selektovanie :) aspon nemusite odhanat uslintanych chlapov co vam cumia len do vystrihu :D :)

sarin

:D tak ja som sa kvoli malim cicikom trapila az tak ze som bola ochotna sa prezierat lebo mi mama vtlkala do hlavy ze to mam z toho ze nic nejem... No vysledok je nadherny som jak gula a ciciky mam furt jak na chrbte tak aj na hrudi :D

wiwien

jaromírka a kolko máš rokov? no ja mám 21 a ups mám fakt malé prsia, niekedy ma to neštve, ale ked vidím tie holky,čo maju taký super dekolt ked si daju tielko ..vyzerá to fakt sexi, no a ked si dám ja tielko..no do kelu:D:Dže vtipné..no ale tak su aj doležitejšie veci na svete si myslím ako toto..ale aj tak ma to vela razy štve, čo by asi nemalo a mala by som sa nadtým povzniesť..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.