Velmi malé prsia:o(

jaromira

Caute! Aj ja mam extremne male prsia a vzdy som mala kvoli nim komplexy, skusala som ich nejak zvacsit, ale vsetko prinieslo nulovy efekt. Nemam ani jednu poriadnu podprsenku. Vzdy som pochybovala ze sa take prsia mozu niekomu pacit.. Dnes je moj pohlad na vec iny. Som fakt rada ze nic z tych pripravkov a babskych receptov nezabralo. Totiz - existuju muzi ktori su z takych prs hotovi! Ktori o takych prsiach snivaju a tuzia po nich, ktori ich neberu stylom - no co uz, ved nemoze byt dokonala, ale je to pre nich presne to co si vzdy priali! Nevravim ze si treba podla toho hladat chalana, ale viem, ze som taka, pretoze inaksia by som sa mu tak nepacila.
Taakze baby, hlavu hore(: zalozme si trebars klub, ale budme hrde na svoje malinke prisia, pretoze su vynimocne a nadherne, prakticke pri sporte, neboli z nich chrbat a - bez nich by sme to predsa neboli my. Male prsia su super!

lll

čoo??..hanbite sa že ich mate male??..vy ste normalne?????...tak 100000x male než velke...ja mam tiež male..a kamoška ich ma ešte 2 krat väčšie než moja mama...chudaaarka..ved to za nič nestoji čo z toho mate že ich budete mat velke??..ooooch chlalani budu na vas kukat..jeeeemine ked len o to ide...inak to je zataž na chrbticu a potom je väčšie riziko rakoviny...atd atd..

bonduelle

Ja len tolko, ze co je male to je zlate :) A ak by sme vsetky maly velke, o com by to bolo? V odlisnosti je krasa:)

mayka

Ahojte:) a nepoznate niektorá tabletky Stimulen? tiez by mali z nich narásť prsia...ak ich niektora uzivate, napiste, pls, kde ste sa k nim dostali a tiez ake mate s nimi skusenosti. Dakujem

sweetlemon

Ahojte, ja som uzivala Decolen asi 2 mesiace a fakt to nic nerobilo, mam 23 a prsa nulky. Mam taku hruskovu postavu, takze pri vybere oblecenia mam velky problem, aby som nevyzerala divne. Mne nic nerobi ani HAK a preto som sa rozhodla pre operaciu. Mozno ma vela ludi odsudzuje, ale verim, ze tiez vela z vas ma pochopi.

yulka

Jaj, nestažujte sa na malé prsia. Však tie nerobia žiadne problémy, ak sa nemýlim. Tak je? To je iba estetická drobnôstka, vďaka ktorej môže žena aj bez podprsenky chodiť.

Horšie sú veľké. To aj chrbtici škodí, bez podprsenky nemôžete existovať. A zháňať také veľkosti je rovnako netriviálne ako pri extrémne malých podprsenkách.

Buďte radi, čo máte. Chlapi majú rovnako radi aj malé prsia, keď ich môžu hladiť ;)

andy

Tak to je teda velmi fajn, že ženy nikto neposudzuje podla prs, za prve je to blbovina, že ludia pozeraju na to čo maš v hlave, ano, my to tak len stale vravime, že je doležite, čo je v hlave a pritom to v každom okamihu našho života porušujeme a škaredym ludom davame najavo, ako sa s nimi sice kamaratime, zboznujeme ich, ale nevieme s nimi vytvorit vztah, stale sme nespokojni, nevieme sa zamilovat, ale stale budeme tvrdit že na vzhlade nezaleži...ono ked pride na lamanie chleba, že by malo s takym škaredym človekom prist k niečomu važnejšiemu, tak sa začneme sami seba spytovat - a prečo prave ja mam byt ten, ktory to absolvuje?
ale dobre, berme cely tento problem tak, že každa z nas uverila, že pre velke prsia tu na svete nie sme...okej...a že je nam proste jedno, čo si o nas kto mysli...ale pride jeden den, že to proste chceme sami pre seba...je na tom niečo zle? nekupim si krasne šaty v obchode, lebo si proste poviem, komu sa nepači, ako som oblečena, tak nech sa na mna nediva? je to o niečom inom, nechceme vačšie prsia pre to, aby nas NIEKTO chcel...ale preto, že ...že proste radi vytvarame krasno kol seba, či už duševnej alebo aj telesnej povahy...je to nenormalne? nenormalne je naschval sa obliekat do šedych a tmavych farieb a hovorit si, ak ma ma mat niekto rad, tak ma bude mat rad taku aka som...sice pravda...ale som ozaj taka? hm...to len tak na zamyslenie