Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi malé prsia:o(

jajaj

Ahojte,mam este len 14 rokov no bojim sa, ze ostanem taka plocha lata,ako som teraz:(Strasne sa za to hanbim a nwm vobec co s tym...a este to ze prislo leto:(Myslim si ze uz nenarastu lebo nepodrastli od minuleho roka ako som dostala menstrulaciu ani cm:(pls pomozte neco na to...zacala som uz aj bratzinok,no velku nadej do toho nevkladam...dakujem za radu

silviqa

no lepsie male ,ako take ako mam ja..mam 14,pomerne dost velke prsia,ale vyzeraju ako dve placky,no fuj....nejak mi cviky na ne nepomahaju, a ani spevnujuce kremy.

sos

mam strasne male prsia teda nemam ziadne,a aj tak som si nasla priatela ktoremu to vobec nevadi ja si myslim ze nejde o prsia ale ide o to ako nan zaposobis celkovo a ak ta ma naozaj rad tak mu urcite vadit nebude ze si jak fosna

sasenka

nevsimaj si...a ak si potrebujes vylepsit dekolt si kup vystuzene plavky,pozri pripomienky nepripomienky niektore dievcata su strasne pribrate a nevies co by dali zato byt chuducke,vezmi si take modelky...a napriklad ja zase by som neviem co dala kebyze som vyssia lebo moja vyska 159cm...,ja mam z toho znizene sebavedomie ked na man ludia pozeraju tak zhora,ale nosim vysoke opatky:)vstci an sebe hladame len chyby lenze vies co je najdolezitejsie mat sebavedomie a prijemne posobit to je omnoho dolezitejsie.Ja som napriklad teraz v Irsku a tu si ludia nejak vobec az tak na vyzor nepotrpia...a tu je tolko pribratych ludi ze az...,no ale aspon je tu ina moralka:)

niqushka

xixi.. jj ona je dobra.. =) dakujem, teraz som sa na chvilku ukludnila... ale thak potom po case zas budem ze nesom vobec obdarena.. napr. teraz jak leto.. vsetci na kupkach.. a ja sa mno po pravde dost hambim tam ist.. a ked ma niekto debilne pripomienky... thak mi je to luto vies.. =(

sasenka

ale zena an sebe bude stale hladat chyby ver mi chlap co za to stoji nejde vobec po vyzore absolutne...,preto ja sa dam s niekym dokopy az po roku poznania sa ako kamarati lebo iank by som to nikdy nijak nerozpoznala to mi ver! a este k tomu urcite ziaden chlap nepotrebuje mat vedla seba neviem jaku krasnu prsnatu babiku ked sa s nou neda normlane bavit si vezmi taku adelu banasovu no vyzor nic moc ale ja kebyze som chlap tka ju beriem:):):)

niqushka

sasenka: mno to yo.. to aj moja kamoska mi hovori, ze neznasa tie pohlady ako jej tam vsetci pozeraju.. preto vobec nenosi tricka s velkymi vystihmi a este aj na podprdu si da tielko aby to nejak zakrila.. a aj som mala chlapca bola som snim dva roky.. milovala som ho ako nikoho ineho.. verila som mu a thak.. lenze v poslednom case sme sa len hadali... a neslo to uz tak dalej.. sice ma to straasne bolelo ale museli sme sa rozist.. a on prve co spravil skocil do postele s nejakou prsnatou.. a potom sa aj snou thak predvadzal po vonku.. ze jaka je dokonala a thak.. mno thak vtedy som sa uz velmi trapila koli tomu.. =( vzdy si hovorim ze joj ty hlupana netrap sa uz koli tomu.. lenze to mi ide z vnutra.. ze sa koli thakej blbosti trapim..=(

sasenka

ahoj nikuska vobec sa netrap pre taketo veci,ja patrim na tu stranu co maju velke prsia a este to tak vynika lebo som, chudsia a malinka,ale poviem ti nevidim na tom vyhodu,ze si ma nejaki uchylni chlapci budu obzerat to mam akurat tak v pate..lenze ak sa do niekoho zamilujes aspon vies ze ta lubi a nie ti napovedia vsetko mozne a pritom je to len o vyzore...a k tomu vobec mi nie su prijemne take pohlady ver mi..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi malé prsia:o( - Fórum - ZDRAVIE.sk