Velmi malé prsia:o(

niqushka

kinga: awoj.. som tu citala tie komentare... a som natom podobne.. mam 17 a uz zacinam mat normalne ze depresie z toho.. bo ked idem aj po ulici, a idu nejaky sraci thak samozrejme, ze sa pozru na tu co jej kozy dobreze nevypadnu.. =( a no aj pri intimnych situaciach sa vobec nedokazem thak uvolit.. sice niektory chlapi hovoria, ze je to uplne jedno ze ake ma zena prsia.. ale aj thak.. ja sa proste citim thaka jak keby menejcenna koli tomu.. a hlavne cez leto.. ked idu thake prsnate ze az.. a pozriem kde muzi pozeraju.. a samozrejme ze do vystrihu a dobrezene tam oci nenechaju.. =( thak kto by pritom nemal taky smutny pocit..

asdf

Niezeby mi to s terajsou priatelkou nejak neklapalo, ale predsa len, proste chcel by som viac (mam 13 co trochu obmedzuje v niektorych polohach) ;) Ale ako problem ci komplex to neberiem, k zivotu mi to staci, a som si isty ze male prsia tiez nikoho nijak neobmedzuju. Je zbytocne sa trapit takymi kravinami...

riska

asdf a prosim ta, na co by ti bol ten vacsi penis? zeny to urcite nepotrebuju a ak nie si nahodou gay, tak ani ty. a aj keby si bol gay, tak ten, ktory by ta mal rad, by sa takou hlupostou nezaoberal. su to vsetko nepodstatne veci, maly penis, velky penis, male prsia, velke prsia. vlastne, velke nie su nepodstatne, lebo tie prekazaju a nicia chrbticu. to by mozno bolo na operaciu zo zdravotnych dovodov, ale male prsia to je radost zit, sloboda a volnost. ziadny problem, iba v hlave...

asdf

myslim, ze ziadnemu chlapovi co ta ma rad, male prsia vadit nebudu. A ak ti vadi ako to vyzera, skus nejake vypchavky...Ja by som tiez chcel vacsi penis, ale ked to nejde tak to nejde :)

mimiola

ani mne az tak nevadia male prsia az na to posmievanie -.- .. ale tiez mam problem so satami... teraz si mam kupit saty na rozluckovu lenze ktore su mi dobre tak odstavaju! a akoze aj ten vystrih vyzera uzasne ked su male prsia fakt *ironicky* -.- nepomozu nejake cviky? lebo nechcem ziadne tablety alebo co.. :(

kacka35

Tiez si myslim, ze tie tabletky nepomozu, bohuzial. Dokonca mi to povedal aj moj gynekolog:( nezostava mi nic ine, iba sa s tym zmierit...mozno raz...í ked to mojmu priatelovi nevadi, ale prekaza to mne -a hlavne teraz v lete(ktovie cim to bude:))co uz, zivot je taky...

lucia83

boze baby vy mate problemy co by som ja za to dala keby som ich nemala tak veleke ako ich mam budte radi ze ich mate male