Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

sumienka2525

RNG
Dakujem za odpoved.
No to ze skoro vobec nepijem to viem ze robim chybu. Ale ja to nechapem preco nepocitujem smäd. Pritom moja sestra ta je stale smädna a ja vobec. A ked sa snazim sem tam ked ma to napadne ze pit tak ma napina na zvracanie. No musim sa nejako donutit. Nasla som enzymovu citronovu kuru. Je to dobre??? citusy mam rada, cize by som zacala takto a postupne pridavala ostatnu zeleninu a ovocie.
A tu stranku co si mi napisal co sa tam daju objednat tie tablety zo zahranicia. Tak to tie tabletky obsahuju akoze tie enzymi? ja po anglicky nerozumiem. Mam rodinu v Nemecku ,dufam ze tam bude lepsi vyber ako u nas.

RNG

sumienka, pre mna tu znamena USA, kde zijem. Slovenske zdroje si musis najst na Slovensku sama, v tom ti vela nepomozem.
Na porovnanie roznych enzymov si klikni na -odkaz odstránený- na temu enzymi.
Ale asi budes nutena, tak ako aj mnohi ini, objednavat si doplnky cez internet zo zahranicia, lebo na Slovensku je velmi slaby vyber a privysoke ceny.
Nezabudaj, ze dnes zijes v globalnom svete, kde kazdy predajca dovaza z celeho sveta, takze je samozrejme, ze aj jednotlivci by sa mali pozerat tam, kde jednotlive tovary maju a nie tam, kde nie su.

RNG

kvasenie v zaludku je z nedostatku kyselin.
Nafuknute brucho moze mat tie iste priciny, plus nedostatok vlaknin, enzymov ci probiotik.
Nedosatatky treba doplnit!
Ked je nedostatok enzymov na travenie, tak je nedostatok enzymov aj na cistenie tela, tj stupa zamorenie , zapaly s tym spojene a ine problemy.

Samozrejme zamorenie sa zvysuje, ked ludia nepiju dost vody. A voda je zadarmo!
Tie z obchodu nie su tak dobre, ako obycajna cista voda z vodovodu.
Mineralne a mineralizovane vody cistia telo ovela menej, nez obycajna cista z vodovodu.Naviac casto obsahuju latky vyluhovane z plastickych flias, ktore su casto skodlive pre telo.

Potravinove doplnky nehladaj v zasade v lekarnach aj ked ich niekedy niektore maju obcas. Lekarne su na lieky, nie na potraviny alebo potravinove doplnky.

sumienka2525

RNG
Dnes som bola v tescu a nasla som tam akurat sumive vytaminy aloe vera, kde pisali ze je to tiez na precistenie , aj na plet a traviace problemy. A neviem ci si to mam kupit. Ja mavam posledny rok stale nafuknute brucho tiez. Ona ja si uz teraz fakt myslim ze to je z toho stravovania. Zajtr chcem ist do lekarne a nieco si kupit na to odmorenie organizmu. Ale ja neviem co si mam v tej lekarni pytat. Mozes mi poradit ???? Ale dostupne tu na Slovenku. A teda mne chybaju tie enzymi a jod???????? Prosim odpis mi co najskor ,lebo budem cakat len na to co mi napises aby som vedela co si to mam vlastne kupit za tabletky alebo co. No a od zajtra chcem zmenit aj stravovanie. Cize mam jest vela zeleniny a ovocia. A pecivo a mlieko mozem????? Lebo ja ani neviem co mam jedavat teraz. A viem ze je dolezite aj vela pit,ale ja nepocitujem smäd a skoro vobec nepijem a ked ano tak 2 kavy za den a neviem sa donutit pit. Jaj velmi som sa namotala na to odmorenie toxinov tela len neviem ako na to. Ja som sa tomu nikdy nevenovala cize tomu ani moc nerozumiem co mam a co nemam. A za aky cas sa zbyvym v tele tych skodlivych latok????

sumienka2525

RNG
Dnes som bola v tescu a nasla som tam akurat sumive vytaminy aloe vera, kde pisali ze je to tiez na precistenie , aj na plet a traviace problemy. A neviem ci si to mam kupit. Ja mavam posledny rok stale nafuknute brucho tiez. Ona ja si uz teraz fakt myslim ze to je z toho stravovania. Zajtr chcem ist do lekarne a nieco si kupit na to odmorenie organizmu. Ale ja neviem co si mam v tej lekarni pytat. Mozes mi poradit ???? Ale dostupne tu na Slovenku. A teda mne chybaju tie enzymi a jod???????? Prosim odpis mi co najskor ,lebo budem cakat len na to co mi napises aby som vedela co si to mam vlastne kupit za tabletky alebo co. No a od zajtra chcem zmenit aj stravovanie. Cize mam jest vela zeleniny a ovocia. A pecivo a mlieko mozem????? Lebo ja ani neviem co mam jedavat teraz. A viem ze je dolezite aj vela pit,ale ja nepocitujem smäd a skoro vobec nepijem a ked ano tak 2 kavy za den a neviem sa donutit pit. Jaj velmi som sa namotala na to odmorenie toxinov tela len neviem ako na to. Ja som sa tomu nikdy nevenovala cize tomu ani moc nerozumiem co mam a co nemam. A za aky cas sa zbyvym v tele tych skodlivych latok????

sumienka2525

berushkaaa
Mne sa sravy najprv taka tvrda hrudka pod kozou, ktoru ani neni nejak velmi vidiet ale citim ju na dotyk, potom mi narastie nahnisa a po tom ako si ju vytlacim - ten hnis z toho, tak to mam na dotyk take mäkke a velke ako keby tam mam vodu. Ja to neviem moc dobre opisat.

Mirec120

radsej som bral roacutan ako sa depkovat tolke roky a mat hovno zo zivota. radsej pozijem o 5 rokov menej ako sa takto neznasat a mat depky. dietoval som 5 rokov, pohyb na cerstvom vzduchu atd, ale nemalo to ziadny ucinok. Vdaka bohu, ze existuje roaccutane!!!

- mira

Sú ľudia, väčšinou starší, ktorí jedávajú škodlivé tuky a iné látky a nemajú akné. Je to vtedy, ak sa im tesne pod pokožkou vytvoril stuhnutý plát tuku, ktorý neprepustí hnisy a hlieny von. Tieto zostávajú vnútri v tele a ukladajú sa v okolí orgánov,v cystách a v cievach, upchávajú dutiny ... Takýmto ľuďom sa ich aknózna pleť zmení na príliš suchú.

U mladých alebo vitálnych ľudí to môže byť dobrá funkcia vylučovacích orgánov alebo dobré spaľovanie, ktoré stíha škodliviny vylúčiť, čo sa ale časom zmení, pretože neustály prísun škodlivín ich časom znefunkční.

RNG

Ludia su rozni, maju rozne procesy v tele, mozu mat extra enzymi, ktore tie skodlive latky v tele rozlozia.
Ale nie vsetci maju to stastie a ti nestastnejsi sa musia podla toho zariadit a doplnit si chybajuce alebo vyhybat sa niektorym jedlam.
Dokonca su aj taki, co maju velmi nizke hladiny DHT dedicne, takze ich nepotrebuju potlacat .
Zober si napr Japonky. V japonsku na Japonskej strave, plnej morskuch jedal(jod) a surovych jedal(enzymi) , maju plet bezchybnu ako porcelan.
Prestahuju sa do USA(napr Hawaii alebo zapadne pobrezie) jedia typicku americku stravu so znicenymi rastlinnymi a zivocisnymi tukmi a maju presne taku hroznu acnovitu plet, ako ostatna mladez v USA, v priemere, s dost malo vynimkami.
Takze tu mas priamy dokaz, ze sa jedna o stravu a nie o dedicnost , teda povacsine, vynimiek je dost malo.

RNG

Ludia su rozni, maju rozne procesy v tele, mozu mat extra enzymi, ktore tie skodlive latky v tele rozlozia.
Ale nie vsetci maju to stastie a ti nestastnejsi sa musia podla toho zariadit a doplnit si chybajuce alebo vyhybat sa niektorym jedlam.
Dokonca su aj taki, co maju velmi nizke hladiny DHT dedicne, takze ich nepotrebuju potlacat .
Zober si napr Japonky. V japonsku na Japonskej strave, plnej morskuch jedal(jod) a surovych jedal(enzymi) , maju plet bezchybnu ako porcelan.
Prestahuju sa do USA(napr Hawaii alebo zapadne pobrezie) jedia typicku americku stravu so znicenymi rastlinnymi a zivocisnymi tukmi a maju presne taku hroznu acnovitu plet, ako ostatna mladez v USA, v priemere, s dost malo vynimkami.
Takze tu mas priamy dokaz, ze sa jedna o stravu a nie o dedicnost , teda povacsine, vynimiek je dost malo.