Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG------Atopicky egzem

Dj mark

ahoj volám sa marek a mám atopický egzem od narodenia. Mávam s tým dosť často problémy aj v škole ale aj inde skúšal som už všeličo ale nepomohlo mi nič. Nepomohli mi ani liečenia maste od doktorky ja už neviem čo s tým. Poraďte mi prosím.

Ďakujem.

RNG

rozne prirodne oleje a zelene doplnky pomahaju pri exemoch.
Borakovy, pupalkovy, rybaci,lanovy, konopny...
A to aj topicky(tj natriet) aj vnutorne, (tj jest)

krpatucka

a este som zabudla, ze priatel pouzival aj kokosovy olej, ale ten mu nedokazal pomoct, nedostatocne mu premastoval suche miesta. zato ja na kokosovy olej nedam dopustit, je lepsi ako hocijake telovy krem alebo mlieko.

krpatucka

mojmu priatelovi pomohlo vnutorne uzivanie borakovych tabletiek. mal to fakt obcas strasne, otvorene rany a same supinky. teraz uziva tie tabletky asi stvrty tyzden a rozdiel vidiet. rany sa mu zahojili a uz ma pekne hladke ruky :)

misiveri

moja 9mesacna dcerka ma na telicku egzem po celom chrbatiku aj brusku a krku,boli sme na koznom,dali nam masticky no nepomohlo skor zhorsilo.prosim poradte co mam robit.dakujem

dodka

ja som si atopicky ekzem vyliecila sama, hormonalne masticky od doktorky pomohli len z toho najhorsieho (supiny na rukach, prstoch..) Po kazdom umyti som si ruky poriadne nakremovala niveou. Mala som ekzem aj na stehnach, rukach a tvari, ale ten sa vyliecil akosi sam od seba - vzdy sa zvykol objavit v zime, a raz v zime uz neprisiel..Pomahal mi Excipial u Lipolotio (tak nejak sa to volalo), ale uplne najviac pobyt pri mori!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG------Atopicky egzem - Fórum - ZDRAVIE.sk