RNG------Atopicky egzem

Ivka 1

Prepáč mala som tam nejakú poruchu a neprišlo mi viac mailov,čo som sa dozvedela neskoršie, napíš mi prosím ešte raz,veľmi rada Ti odpoviem

anonym001

ivka1 pises ked niekto nieco potrebuje,nech ti pisu na mail... ja som ti napisala a uplne si sa namna vykaslala

71gloria

K zlepšeniu stavu može prispieť doplnenie stravy pupalkovým olejom, probiotikom, na natieranie suchých miest sa može použiť napr. indulona s rakytníkovým olejom.

Kachita

atopicky ekzem treba liecit zvnutra, vo vacsine je problem s crevami a pecenou, liecit kozu znamena zmiernovat dosledky, ale problem nie je rieseny. chce to velmi prisnu zivotospravu, vela mliecnych laktobacilov...je toho vela. mokvavy ekzem sa dobre lieci vyvarom z lubovnika zlomocneho, ale nesmie sa pit, je jedovaty. na otvorene mokvave rany posobi velmi dobre.

RNG

Exemy su velmi osemetna zalezitost, je to sposobene hromadou vnutornych ale aj ciastocne vonkajsich pricin.
Takze jednu radu na to dat, to je nemozne.
Skusil by som na to dat kokosovy olej, potrebuje sa to nejak mastit a kokosovy je ciastocne antimikrobialny a prenika cez kozu ako vyziva a ochrana.