nezvycajna bolest zuba

Príspevok v téme: nezvycajna bolest zuba
mato21

dobry den vsetkym, prosim o nejaku dobru radu v oblasti bolenia zuba jedna sa o horny zadny zub presne neviem ktory problem spociva v tom ze zub zacina pravidelne vo vecernych hodinach a co sa mi zda za nezvycajne bolest sa vygraduje pocas zaspavania a ztohto dovodu uz nemozem spavat kedze som vzdialeny od domova nemam moznost vyhladat odborneho stomatologa a tak to riesim zatial tym ze obmedzujem spanok co sa odzrkadluje pocas pracovnej doby, skusal som aj spat pocas dna ale bolest prisla ajtak akonahle zacinam zaspavat prebudi ma bolest tohto zuba takisto som skusal spat aj posediacky ale situacia sa opakovala neviem si to vysvetlit a preto vas prosim o neaky radu, skusal som to riesit aj liekmi nurofen ibuprofen ale nezaberaju dakujem..

mato21

ten lekar bude asi problem kedze som spominal ze som vzdialeny od domova potrebujem prezit este tri tyzdne ale dakujem za radu,nemoze to byt ze mi rastie novy zub?

aljoska

V takomto prípade ti pomože jedine lekár,ale skús si prikladat studené obklady.Nemal by si odkladat návštevu zubára,lebo možeš dostat zápal okostnice.